فهرست
گزارش روز: حمید درخشان، اعتماد به نفس و گل به خودی!
گزارش روز: حمید درخشان، اعتماد به نفس و گل به خودی!

گزارش روز: حمید درخشان، اعتماد به نفس و گل به خودی!

آی اسپورت- به نظر می رسید تعطیلات طولانی نیم فصل، فرصت مناسبی خواهد تا حمید درخشان، خریدهای تازه اش را با دیگر بازیکنان پرسپولیس هماهنگ کند و با برطرف کردن ضعف های فنی پرشمار تیمش، سرخ پوشان را با آمادگی کامل و روحیه ای خوب به سراغ نبرد در نیم فصل دوم لیگ برتر بفرستد. در روزهای تعطیل لیگ برتر اما حمید درخشان به جای تمرکز روی تیمش، مدام در فاصله ای نزدیک با تلفن قرار گرفت تا بعد از هر کدام از بازی های تیم ملی، به انتقاد از کارلوس کی روش بپردازد. این انتقادها در نهایت نه تنها کمکی به درخشان و پرسپولیس نکردند، بلکه موجب سست تر شدن جایگاه این مربی روی نیمکت این باشگاه شدند. شکست های متوالی تیم درخشان در شروع مجدد رقابت های داخلی، سرپرست جدید باشگاه را مجاب کرد که خیلی زود پای گزینه هایی دیگر همچون برانکو و قطبی را به مناسبات اطراف باشگاه پرسپولیس باز کرد. در این شرایط، شاید پیروزی در برابر صبا می توانست کمک بزرگی برای درخشان باشد اما او و تیمش از کسب پیروزی در این مسابقه نیز بازماندند. آقای مربی اما در پایان دیدار تاکید کرد که تیمش 20 موقعیت گل داشته و به این بازی افتخار می کند!

بازخوانی مصاحبه حمید درخشان در قامتِ «پیشکسوت منتقد» بعد از بازی نیم فصل اول پرسپولیس با صبا، می تواند برای اسن ساعت ها بسیار جالب باشد. او در آن مقطع پیروزی دو گله تیم دایی برابر صبا را به ضعف حریف ربط داده بود و از تیم دایی انتقاد کرده بود. درخشانِ این روزها حتی به تمجیدهای اغراق آمیز از کیفیت تیم خودش و بزرگنمایی چند موقعیت نصفه و نیمه گل نیز بسنده نکرده و در گفتگوهایی، به شدت به آلترناتیوهای نیمکت پرسپولیس تاخته است. از نگاه درخشان، قطبی و برانکو مربی های اخراجی هستند که نتوانسته اند برای تیم های سابق شان کاری از پیش ببرند و در پرسپولیس نیز موفق نخواهند بود!

اینکه اخراج حمید درخشان در مقطع فعلی تصمیم درستی خواهد بود یا خیر، سوالی است که مدیران پرسپولیس باید به آن جواب بدهند. با این وجود بعید به نظر می رسد هیچ اتفاقی، روند ناامیدکننده این روزهای سرمربی سرخ پوشان را تغییر بدهد. سرنوشت پرسپولیس و درخشان هر طور که پیش برود، یک نفر باید درخشان را از دست مصاحبه های خودش نجات دهد!

     
آی اسپورت
2015-02-21 18:18:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر