فهرست
اینتزاگی: سهمیه اروپایی نمی‌خواهیم/ باید میلانی بازی کنیم
اینتزاگی: سهمیه اروپایی نمی‌خواهیم/ باید میلانی بازی کنیم

اینتزاگی: سهمیه اروپایی نمی‌خواهیم/ باید میلانی بازی کنیم

آی‌اسپورت: فیلیپو اینتزاگی مربی میلان تاکید کرد تیم پر از مصدومش نمی تواند در این فصل به فوتبال اروپایی فکر کند و باید فصل را آبرومندانه به پایان برساند.

سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با شروع بدی که تیم در سال 2015 داشته دور از دسترس به نظر می رسد اما این تیم که در حال حاضر در رده یازدهم به سر می برد، می تواند تا رده پنجم بالا بیاید و دست‌کم سهمیه لیگ اروپا را بگیرد.

او در کنفرانس خبری قبل از بازی با چزنا با اشاره به این که مصدومیت‌ها روند تیم را مختل کرده، گفت:«ما در حال حاضر نمی توانیم به رده پنجم فکر کنیم. باید بازی به بازی پیش برویم و دوباره مثل قبل میلانی بازی کنیم. وقتی 90 درصد بازیکنان ما در دسترس بودند، به رده سوم نزدیک شدیم. وقتی شما مجبور هستید هر هفته ترکیب تیم را عوض کنید، یافتن هویتی برای تیم مشکل است.»

البته هواداران روسونری که امیدی به میلانی بازی کردن تیم ندارند، به کسب نتایج ضعیف و قرارگرفتن در میانه‌های جدول آن هم برای یکی از تیم های بزرگ و پرافتخار اروپا عادت کرده‌اند.

در پایان سال قبل میلان هفتم بود و تنها دو امتیاز با رده سوم که آخرین سهمیه لیگ قهرمانان را می گیرد، فاصله داشت اما در 7 بازی سال 2015 فقط پنج امتیاز به این تیم رسیده و 12 امتیاز با ناپولی رده سومی و هفت امتیاز با لاتزیوی رده پنجمی فاصله دارند.

یکی از مشکلات میلان گلزنی بوده که در هشت بازی فقط یک بار توانسته‌اند از یک گل بیشتر بزنند.

     
آی اسپورت
2015-02-21 19:15:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر