فهرست
گارسیا هنوز به رم امید دارد؛ این وضعیت تغییر می کند
گارسیا هنوز به رم امید دارد؛ این وضعیت تغییر می کند

گارسیا هنوز به رم امید دارد؛ این وضعیت تغییر می کند

آی اسپورت – رودی گارسیا سرمربی پایتخت نشینان ایتالیا این شایعه را که بازیکنانش اعتماد به نفس لازم برای پیروز شدن را ندارند، تکذیب می کند و معتقد است که تمام تیم او با تمام وجود مصمم هستند تا با پیروز شدن در مقابل هلاس ورونا به روند ناکامی های خود پایان بدهند.

جلوروسی که تنها در یک بازی از شش بازی اخیر خود در سری آ به برتری رسیده است و خود را حالا در فاصله ی ده امتیازی با صدر جدول می بیند، پنجشنبه شب نیز در لیگ اروپا در خانه به نتیجه تساوی یک بر یک در برابر فاینورد دست یافت تا روند پیروز نشدن این تیم در ورزشگاه المپیکو رم به حدود سه ماه برسد.

رودی گارسیا در کنفرانس خبری یش از بازی تیمش مقابل هلاس ورونا گفت: \" شما می توانید از بازیکنان در این باره سوال کند. هیچ تغییر نگرشی بین آن ها وجود ندارد. ما بازیکنان و مردان بزرگی داریم که باید بدانند می توانند مشکلات ما را به صورت فردی یا گروهی در بازی حل کنند. ما برای پیروز شدن در ورونا همه کار خواهیم کرد چرا که تا زمانی که در کنار هم باشیم می توانیم به پیروزی دست پیدا کنیم و دیگر جایی برای این گونه صحبت ها باقی نخواهد ماند. \"

گارسیا که مصدومیت چندی از بازیکنانش و بد شانسی را عامل نتیجه نگرفتن تیمش در سال 2015 می داند، اینطور ادامه داد: \" امیدوارم که ما هر بازی یک گل آفساید از حریف مان دریافت نکنیم، اتفاقی که در مقابل فاینورد هم بار دیگر پیش آمد. ما انتخاب های خوبی در نقل و انتقالات زمستانی داشتیم و ما پیش بینی نمی کردیم که با رفتن ژروینیو به جام ملت های آفریقا، ویکتور ایباربو را تنها بعد از دو روز به دلیل مصدومیت از دست بدهیم. \"

او اضافه کرد: \" ما لحظات دشواری را می گذرانیم و اگر شاگردانم به احساسس درونی خود ایمان داشته باشند می توانند به این اوضاع پایان دهند. \" 

     
آی اسپورت
2015-02-21 19:20:53
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر