فهرست
حرف‌های عجیب رویانیان: ژوزه را چه کسی آورد؟
حرف‌های عجیب رویانیان: ژوزه را چه کسی آورد؟

حرف‌های عجیب رویانیان: ژوزه را چه کسی آورد؟

آی‌اسپورت- محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس که در زمان مدیریت او مانوئل ژوزه به پرسپولیس آمد و بدون موفقیتی قابل توجه بدهی میلیاردی هم به پرسپولیس تحمیل کرد درباره این مربی پرتغالی صحبت‌هایی انجام داده که پر از ابهام بوده است.

رویانیان درباره علت ماجرای پیش آمده پرسپولیس با مربی پرتعالی گفت: یک جریانی ما وقتی ما جوان بودیم می‌گفتند و آن این بود که قاتل بروسلی معلوم نشد کیست! اکنون مانوئل ژوزه شده بروسلی و همه به دنبال قاتل او هستند. بی انصافی زیاد می‌شود و چهار پنج سال است که اسم او شده یک مستمسکی برای اینکه مدیران قبلی را بکوبند، اشکالی ندارد  و دنیا همینجور نمی‌ماند و ما فرصت پیدا می‌کنیم. سکوت می‌کنیم تا تیم در شرایط حساس خود به نتیجه برسد و اکنون در نیمه نهایی لیگ قهرمانان قرار دارند. هر کاری ما بکنیم تا ضربه بخورد و حاشیه درست شود غلط است اما مطمئن باشید ما هم یک روز می‌توانیم صحبت‌هایی کنیم و اسناد و مدارکی ارائه دهیم.

رویانیان همچنان اصرار دارد که ژوزه باید محکوم پرونده میشده و مستحق جریمه بود. حتی بعد از حکم دادگاه بین المللی. مدیرعامل سابق پرسپولیس اعتقاد دارد پیگیری نکردن مسئله بعد از برکناری خودش از مدیرعاملی باعث به وجود آمدن مسائل بعدی شده. رویانیان در این باره گفت: الان شاید خویشتن داری و صبر ما از طرف دیگران، البته اگر از طرف هواداران است که من از آنها عذرخواهی می‌کنم و شرمنده هواداران هستم. من دوست نداشتم هواداران هیچ نگرانی در زمان من داشته باشند اما این اتفاق بد افتاد در خصوص مانوئل ژوزه. از این جهت من ممکن است شرمنده هواداران باشم و اقرار دارم اتفاق بدی بوده اما این را بدانند که این اتفاق فقط من نبودم و یک جریانی و یک مجموعه از تصمیمات اشتباه بعد از کناره گیری من و اتفاقاتی که افتاد و بی توجهی به پرونده این مساله را به وجود آورد و من صادقانه و خالصانه بگویم حتی من دنبال این بودم تا با شبکه‌ای پرتغالی صحبت کنم و به مردم پرتغال بگویم که اجازه ندهند یک فردی مثل ژوزه از اسم شما استفاده کند و خودش را یک پرتغالی مثلا اسطوره بداند. ایشان واقعا نامردی کرد، واقعا خلاف کرد و واقعا مستحق جریمه بود، نه اینکه ما را محکوم کند و من بار منفی و اتفاق منفی را به جان می خرم و شرم از هوادار را با تمام وجود احساس میکنم. هواداران بدانند هیچ خلافی و جرمی نشده و تنها عدم پیگیری درست پرونده باعث این مساله شده است.الان هم به نظرم بهترین مساله این است که این ماجرا را برطرف کند.

رویانیان حتی ادعا کرده در آوردن ژوزه به ایران هم او نفر و تصمیم گیرنده اصلی نبوده. مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: اکنون فرض کنید فراهم شده، سوال من این است که چه کسی ژوزه را آورده، به چه شکلی آمده و این مهم است و به چه نحوی انتخاب شده و چه کسی او را آورده است. قراردادی که با او بسته شده و چه اتفاقی افتاد که ما محکوم شدیم و من جایی حرف می زنم که آدم های منصف روبروی من باشند یا کنارم باشند و از من سوال می‌کنند نه کسانی که منفعت دارند. آنجا صفر تا صد ژوزه را خواهم گفت.اول اما باید ببینیم چه کسی اورده و به چه شکلی آمده است. من می‌گویم که مردم باید بدانند که ژوزه چگونه انتخاب شده است. عملکردش چه بود و چرا موفق نبوده. ژوزه ای که 23 جام گرفته چرا در ایران موفق نبود و چه کسی بیرونش کرد و چطوری در رفت و از ایران رفت و چطور حق ما ناحق شده است.

۱۸۹ ۶  
آی اسپورت
2017-09-19 22:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پدرام
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۰
بعد استقلالیها یه برنامه نود دیدند ناراحتند از دست بی عرضه گری های افتخاری

حتما باید رویانیان مدیر عاملتون میشد تا میفهمیدید به من ماست چقدر کره داره

لعنت بهت محمود لعنت بهت

امید وارم روزی به خاطر خیانت 8 ساله ای که در حق پرسپولیس کردی محاکمه ات کنند
خاطره بازی العین
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۲۴
مرحوم رویانیان ۲ سال هم به زور مدیرعامل بود...حالا شد ۸ سال
حالا درسته نزدیک دفاع مقدس هستیم...شما ها کمتر فیلم های جواد هاشمی ه شهید رو ببین فکر نکن رویانیان ۸ سال مدیرعامل بود.....

۲
ویلی
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۵:۳۳
آقا پدرام خیلی داری بهش حال میدی کاش اون 8 سال جهالت خرابکاری در حد فوتبال بود....مملکتو شخم زد اقتصاد و فرهنگو نابود کرد فرصت طلایی یکبار برای همیشه نفت 140 دلاریو سوزوند ملتو عصبی و ناامید و بیسواد کرد و هوچی گری و مغلطه و بگم بگمو باب کرد....
۳
shahab.ir
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۲
هههه مثل بقیه افراد حکومتی ایشون طلبکاره ....
سیما
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۲۴
خدا لعنتت کنه! برنامه نود دیشب کل خاطرات حضورت تو پرسپولیسو برام زنده کردچقد پررویی آخه هنوزم طلبکاری. خدایا اگه قراره بعد از برانکو باز پرسپولیس به اون سرنوشت دچار شه در اسرع وقت منو از زمین بردار لطفا
آرش
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۳۷
آخرای مصاحبه اش عین احمدی نژاد بود. هر وقت گند بالا می آورد و ازش می پرسیدن چرا؟ یک جمله ی طلایی داشت. می گفت : من از شما می پرسم!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر