فهرست

فن‌خال: باید می بردیم باختیم/ یک جای کارمان عیب دارد

آی‌اسپورت: لویی فن‌خال بعد از باخت یک-2 منچستریونایتد در زمین سوانزی گفت تیمش بدشانس بوده که با وجود برتری قابل توجه بر حریف شکست خورده. آندر اررا در دقیقه 28 منچستریونایتد را پیش انداخت اما کی سئونگ یونگ دو دقیقه بعد گل تساوی را زد و بافتیمبی گومیس در نیمه دوم گل برتری تیمش را به ثمر رساند. این تنها دومین باخت یونایتد در سه ماه اخیر است اما باعث شد این تیم به رده چهارم سقوط کند.

فن‌خال گفت:«ما بدشانس بودیم، 90 دقیقه بهتر بازی کردیم و از فرصت‌های خیلی خوب گلزنی بهره نبردیم. سوانزی در نیمه دوم موثرتر بازی کرد اما به جز فرصت دقیقه اول هیچ موقعیتی نداشت غیر از شوتی که با برخورد به بازیکنان دیگر گل شد. مالکیت توپ در فوتبال خوب است اما هدف از آن گل زدن است. قانونی در فوتبال هست که می گوید اگر گل نزنی می خوری. ما می توانستیم این بازی را راحت ببریم و همین یاس از شکست را بیشتر می کند.»

او به سوالی درباره همکاری وین رونی و روبین‌ فان‌پرسی اینطور پاسخ داد:«وقتی شما از موقعیت‌های بسیار به گل نمی رسید، یک جای کارتان عیب دارد و باید آن را برطرف کنید. آنالیز آن در دیدن صحنه آهسته بازی به دست می آید. به هر حال ما در 19 بازی قبلی خود یک باخت داشتیم که برابر ساوتهمپتون بود حالا باید خودمان را جمع و جور کنیم و برای بقیه بازی‌ها آماده شویم.»

     
آی اسپورت
2015-02-22 00:43:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر