فهرست
اخبار لژیونرها: کلین شیت حقیقی، تداوم پیروزی های کرانچار با جباری و حسینی
اخبار لژیونرها: کلین شیت حقیقی، تداوم پیروزی های کرانچار با جباری و حسینی

اخبار لژیونرها: کلین شیت حقیقی، تداوم پیروزی های کرانچار با جباری و حسینی

آی اسپورت- لژیونرهای ایرانی شاغل در لیگ های مختلف امروز و نمایش متوسطی از خود به نمایش گذاردند و تنها حقیقی بود که با بسته نگه داشتن دروازه اش به پنافیل کمک کرد پس از مدت ها طعم پیروزی را بچشد.  در هفته بیست و یکم لیگ پرتغال، پنافیل میهمان ویتوریا دی ستوبال بود که در نهایت تیم علیرضا حقیقی موفق شد با حساب یک بر صفر حریفش را شکست دهد و به برتری مهمی برسد.

در این دیدار حقیقی ۹۰ دقیقه برای پنافیل بازی کرد و تک گل این تیم توسط هلدر تیاگو رقم خورد. پنافیل با این برد ۱۶ امتیازی شد و به جایگاه شانزدهم رسید.


تداوم نیمکت نشینی های داوری

لیگ ۱۰ تیمی فوتبال سوئیس وارد هفته بیست ویکم شد و گراس‌هاپرس که دانیال داوری دروازه‌بانی ایرانی را در اختیار دارد به مصاف زوریخ رفت.

دانیال داوری که بعد از نقل مکان از بوندس‌لیگا به لیگ سوئیس از شرایط آرمانی فاصله گرفته است در مصاف گراس‌هاپرس مقابل زویخ روی نیمکت حضور داشت و بجای وی، واسو واسیچ در چارچوب دروازه قرار داشت.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم دوم جدول، زویخ خاتمه یافت.


شکست یاران دژاگه برابر حریف فولاددر هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر امشب تیم های العربی و السد به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک به سود السد به پایان رسید. در این دیدار اشکان دژاگه ۹۰ دقیقه تیمش را همراهی کرد.

السد حریف فولاد در لیگ قهرمانان آسیا با این برد با ۴۳ امتیاز در پایان هفته هجدهم صدرنشین شد.


تداوم پیروزی های کرانچار با حسینی و جباری


در هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر امشب تیم فوتبال الاهلی در خانه الجیش به میدان رفت و در این دیدار ۲ بر یک به برتری رسید. در این دیدار مجتبی جباری ۹۰ دقیقه و سیدجلال حسینی ۶۰ دقیقه برای الاهلی به میدان رفتند.

در این دیدار نیز زلاتکو کرانچار برای دومین هفته بر روی نیمکت الاهلی نشست و دومین برد پیاپی از زمان حضورش در این تیم را به دست آورد.

 

 

     
آی اسپورت
2015-02-22 08:52:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر