فهرست
ایمانی: کسر ۶ امتیاز پدیده‌ای‌ها را بیمار کرده است
ایمانی: کسر ۶ امتیاز پدیده‌ای‌ها را بیمار کرده است

ایمانی: کسر ۶ امتیاز پدیده‌ای‌ها را بیمار کرده است

 آی اسپورت- اکبر ایمانی بازیکن تیم ذوب‌آهن گفت: آن ۶ امتیازی را که از تیم پدیده کسر کردند این تیم را دچار بیماری کرد. در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال دو تیم ذوب‌آهن و پدیده به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان امیر قلعه‌نویی به پایان رسید.

اکبر ایمانی بازیکن تیم ذوب‌آهن در پایان این دیدار گفت: «بازی خیلی سختی بود من روبه‌روی تیم سابقم قرار گرفتم و این موضوع برایم واقعاً سخت بود اما فوتبال حرفه‌ای است امروز با تمام توان بازی کردم و دوست داشتم بهترین بازی‌هایم را به نمایش بگذارم. تیم پدیده امروز نظم خیلی خوبی داشت اما فوتبال برد و باخت دارد من رضا مهاجری را دوست دارم، قلعه‌نویی را نیز دوست دارم اما از اتفاق امروز ناراحت هستم. نمی‌خواستم این اتفاق رخ دهد اما فوتبال حرفه‌ای است. ان‌شاءالله بازی‌های بعدی پدیده نتایج خوبی کسب کند و در لیگ بماند. حیف است که پدیده برای ماندن دست و پا بزند. من در نیم‌فصل در تیم پدیده بودم شاهد بودیم که تیم را برای سهمیه بسته بودند اما وقتی آنها را الان اینطور می‌بینم ناراحت می‌شوم.»

او در مورد کسر ۶ امتیاز از تیم پدیده گفت:« آن ۶ امتیازی را که کسر کردند تیم بیمار شد من همانجا مصاحبه کردم و گفتم که تیم بیمار شده است اما امروز آنها نشان دادند که تیم خوبی دارند، نظم خوبی دارند و امیدوارم بازی‌های بعدی برنده شوند. تیم ما بازی به بازی بهتر می‌شود به نظرم آخر سال می‌توانیم سهمیه را کسب کنیم و در بازی‌های آسیایی هم می‌توانیم نتیجه بگیریم.»

 نود

۳    
آی اسپورت
2018-02-24 22:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر