فهرست
مارادونا: من یک مرده‌ام!
مارادونا: من یک مرده‌ام!

مارادونا: من یک مرده‌ام!

آی اسپورت- مارادونا درباره امیدواری تیم ملی فوتبال آرژانتین به فتح جام جهانی 2018 روسیه برای اولین‌بار پس از سال 1986 گفت: سامپائولی (سرمربی تیم ملی آرژانتین) را نمی‌شناسم. نمی‌دانم  او چطور بازی می‌کند. البته بسیاری از بازیکنان آرژانتین را می‌شناسم و می‌دانم هر تلاشی خواهند کرد. فکر می‌کنم آنها فرصت خوبی برای برنده‌شدن دارند اما آرژانتین را به عنوان تیم موردعلاقه در جام جهانی 2018 انتخاب نمی‌کنم، زیرا تیم موردعلاقه هیچ‌گاه برنده نمی‌شود.

مقایسه با مسی: او (مسی) روی پاهایش است. دوست دارد بازی کند. من یک 57 ساله هستم و همین الان از بازی فوتبال بازگشتم. نگاهی به من کنید. من یک مرده‌ام. البته همچنان می‌خواهم به توپ ضربه زنم. در این زمینه من و مسی شبیه هم هستیم! من به مسی هم گفتم همچنان به فوتبالش ادامه دهد و از بازی کردن لذت ببرد. او باید انتقادها را حتی در صورت فتح یا عدم فتح جام جهانی و کوپا دل‌ری فراموش کند. مسی چیزی برای نشان‌دادن در زمین ندارد و باید از بازی فوتبال لذت ببرد.

تیم‌های موردعلاقه در جام جهانی 2018 روسیه: آرژانتین و فرانسه تیم‌های مورد علاقه‌ام نیستند. فرانسه تیم خوبی است و بازیکن عالی همانند پوگبا دارد اما مورد علاقه نیست. البته اگر فرانک ریبری را می‌داشتند شاید بهتر بود. اسپانیا و آلمان تیم‌های مورد علاقه‌ام در جام جهانی 2018 روسیه هستند.

۳    
آی اسپورت
2018-03-22 18:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر