فهرست
کی‌روش بیانیه داد: مسئولیت با فدراسیون است
کی‌روش بیانیه داد: مسئولیت با فدراسیون است

کی‌روش بیانیه داد: مسئولیت با فدراسیون است

آی اسپورت - با مخالفت رسمی فدراسیون فوتبال با استعفای کارلوس کی‌روش، او در تیم ملی ایران ماندنی شد اما یادش نرفت که بیانیه‌ای جدید صادر کند. کی‌روش در این بیانیه تاکید کرده به دلیل مخالفت‌های سیستماتیک برنامه او برای صعود به جام جهانی لغو شده است! در این بیانیه آمده :


بعد از درخواست استعفایم، اجازه بدهید این را به طور رسمی اعلام کنم:


1-بعد از اتفاقات و درگیری های اخیر در مورد تیم ملی در طول کمپ تمرینی دوبی در روز 6 ژانویه، من درخواست استعفایم از پست هدایت تیم ملی ایران را بدون هیچ درخواست مالی یا غرامت ارائه دادم.


2-این درخواست با رئیس فدراسیون آقای تاج به بحث گذاشته شد؛ بعد از اینکه ایشان تایید کرد شرایط و توانایی اجرای سومین برنامه آماده سازی جام جهانی که از قبل پذیرفته شده بود را به دلایل مختلف از جمله مخالفت سیستماتیک آقای برانکو ایوانکوویچ ندارد.

3-با توجه به فراهم نبودن شرایط سومین برنامه آماده سازی تیم ملی، من نگرانی حرفه‌ای جدی خودم را از آینده تیم ملی و موفقیت در مرحله مقدماتی جام جهانی ابراز کردم.


4-بعد از ارائه استعفانامه‌ام، اکنون یک نامه رسمی از فدراسیون دریافت کردم که با درخواست استعفایم مخالفت شده است.

5-می‌توانم درک کنم که تصمیم رئیس و هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایران نشانه ای بر اعتماد و اطمینان از تعهد شخصی و حرفه‌ای و مهارت من است؛ و همین طور به صداقت و تعهد کامل من به تیم ملی. این باعث افتخار من است این پست را باز هم در اختیار بگیرم و این تایید مسئولیت بیشتری برای من به همراه دارد.


6-با این وجود، می‌خواهم تاکید کنم که برنامه سوم آماده‌سازی ما که برای رساندن تیم ملی به بالاترین سطح بود و باعث افزایش پرستیژ تیم ملی در دنیا می‌شد، حالا به پایان رسیده است، به دلیل مخالفت دائمی و سیستماتیک آقای برانکو و سایر اشخاص ورزشی.

7-از حالا به بعد، برخلاف سایر تیم‌هایی که برای رسیدن به جام جهانی تلاش می‌‎کنند، تیم ملی ایران به تمرین و بازی در تاریخ‌ها، استانداردها و ضوابط فیفا محدود است.


8-این برنامه محدود فیفا از حمایت من برخوردار نیست. در واقع من با آن کاملا و عمیقا مخالف هستم. معتقدم که این برنامه غیرمسئولانه، موفقیت ایران در مقدماتی جام جهانی را به خطر می‌اندازد.


9-در نتیجه اجازه بدهید روشن کنم؛ تردیدی نیست که این برنامه جدید آماده‌سازی جام جهانی نتیجه تصمیمات یک جانبه فدراسیون، رئیس و هیئت مدیره است و در نتیجه مسئولیت کامل آن هم با آنهاست.

۷ ۲۳  
آی اسپورت
2017-01-14 19:09:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲۳ نظر
حرف حساب
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۴
من میگم این آدم هوچی گره بعضی از دوستان میگن نه! از اول قرار بود تا اواخر اسفند برنامه ای برای تیم ملی نباشه و از بیست اسفند بازیکنان در اختیار تیم ملی باشند. تو این مدت فقط اون اردوی بی مصرف دبی بدون حضور لژیونرها و بازی تدارکاتی بود که به هر حال برگزار شد و قرار هم نیست در برنامه اسفند تیم ملی خللی پیش بیاد! پس این ننه من غریبم بازی ها برای چیه؟ جز اینه که آقا بهش برخورده که برانکو گفته این اردوی دبی شما ضرورت نداشت؟! باشه آقای لمپن بگرد تا برگردیم!!
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
هميشه و هميشه حق با سرمربي سابق رئال مادريده.
A.A
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
من سالهاجزاحترام به افكاركيروش به چيز ديگرى فكرنميكردم امامتاسفانه رگه هايى ازروانپريشى دراوپديدارشده كه اميدوارم هرچه سريعتر به درمان خودبپردازد.به روساى اودرفدراسيون فوتبال اميدى نيست ولى اى كاش كيروش چون مثلا شبيه ماايرانيها نيست سلامتى روانى خودش رو جدى بگيره......
فرحان عربخانه بیرجند
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
كی روش به برانكو گفت من عدوی تو نیستم انكار تو ام
۲ ۱
منتقد
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۴۱
جمع کن ........... و .........
۱
ادیب
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
جالبه که قرارداد ایشون میگه اگه بخواد قبل از اتمام قرارداد تشریف ببره باید 3 ماه حقوق رو به عنوان غرامت پرداخت کنه ولی طبق بند 1 ایشون صحبت از هیچ درخواست مالی یا غرامت میکنن که کاملا نشون میده این استعفاها طبق معمول برای گرفتن امتیاز بیشتره. فرموده بودن برانکو میخواد مسئولیت شکست رو گردن ایشون بندازه ولی از اول تا انتهای این بیانیه ایشون داره همین کار رو میکنه.
واقعگرا
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
یک کلام رفع مسئولیت. ایشان بدانند رفتن به جام جهانی ارزشمند است. ولی نه به هر قیمتی. واقعبینانه ایشان در مبارزه با بازیکن سالاری و بالا بردن استانداردهای تیم ملی و شخصیت آن موفق ولی به لحاظ اخلاقی مردود هستند. او با برانکو مشکل داشت. چرا با شاگردانش با بی ملاحظگی برخورد و بااخراج آنها و کادر ایرانی تیم آنها راتحقیر کرد.در بعد نتایج صعود در جام جهانی یک مساوی دو باخت و حذف در جام ملتها آسیا قابل ملاحظه نیست. در سال گذشته بجز کره جنوبی با کدام تیم قدر آسیا و دنیا بازی کردیم؟
۸
امین
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
تاج یکی از همون بی عرضه هاست، که همیشه مدیرن

متاسفم
۷
abbas
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۴
کجان اون نویسنده های آی اسپورت که بعد از اینکه برانکو گفت اگه تیم نتیجه نگیره تقصیر سازمان لیگه .همشون تا تونستن بهش تاختن و گفتن دنبال بهونه بوده و هزار تا چیز دیگه؟؟
چرا حالا چیزی نمینویسن ؟؟
اگه از اول به خوبی برخورد میشد الان ما فقط از توانایی های فنی آقای کیروش که زیادم هست استفاده میکردیم نه از توانایی اداره کردن فدراسیون ایشون
۹
مسعود
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
الان کجایند آنها که میگفتند عدم موفقیت رو به دیگران نباید ربط داد؟!
چشماتون باز کنید از الان داره توجیه باخت میکنه....
۸
hamid
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
یعنی مسئولین فدراسیون اینقدر مالیدن که جاش زخم شده ...اینم روزی سه تا بیانیه میده ...
امید
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
متأسفانه پول میلیاردی به مربی میدیم که فقط عقده ای بودن و بداخلاقی را آموزش میده. بجای تعامل، عدم انعطاف و دیکتاتوری را دستور کارش قرار داره. آقای کیروش این ره که توی می روی به ترکستان است.
۹
مسعود
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
همه کار میکنن ایران جام جهانی نره اما من به کیروش ایمان دارمم مطمئنم که میریم به عنوان تیم اول هم میریم
۳
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
و

سرانجام ملت همیشه در صحنه ی ایران موفق شدند با صرف ملیونها تومان ؛ کارلوس کی روش را تغییرداده باب طبع خویش در آورند.

نکته همیجاست : دنیا پیش می تازد ولی ما همچنان ایرانیم.

غیر قابل تغییر = غیر قابل پیشرفت
۲ ۲
حرف حساب
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
دوست من تو دیگه چقدر پرتی که فکر میکنی کیروش باب میل ما شده؟؟!! این کیروش همان کیروش لجوج و حرف نفهم و خودخواه است که در پرتغال بود و فدراسیون پرتغال خیره سری هاش رو تحمل نکرد! ولی ما 6 ساله بدون دستاورد چشمگیری با شنیدن کلی توهین و تحقیر داریم منتش رو میکشیم! برادر چشمتو باز کن! یکم بدون حب و بغض قضاوت کن!
۲
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۷
آقاجان
میشه یکی دوتا توهین و تحقیری که جناب کی روش به من و شما یعنی مردم کرده بگویید.

اینکه روءسا قولهایی به ایشان دادند و پای حرفشان نیستند و این بیچاره را کفری می کنند ؛ توهین به من و شماست.؟!
اینکه حتی تو امارات هم کسی با ما بازی نمی کنه چه برسه تو ایران ؛ این توهین به من و شما نیست.

حالا بگو کی پرته؟!
برادر تو کجایی ؟!
بیشتر بگم منتشر نمی کنند.!
۱
محمد قاضی+ ایمان مبعلی + علی دایی
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
کیروش بی شعورترین آدم روی زمینه
۶ ۱
پ و
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
کی روش خودشو بکشه ؛ عمرا شعورش به من و شما برسه !!!!!!
می بینی که هر روز یه موشک هوا می کنیم ولی با شیلنگ آب پاش پلاسکو را خاموش می کنیم.!!!!
بی طرف
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
هر کی ندونه فکر می کنه هم گروه های ما المان و اسپانیا هستن که کیروش همیشه حرف شکست رو می زنه و همیشه ضعف خودشو به گردن برانکو و داور و فدراسیون وکیفیت زمین و اب و هوا و afc می ندازه .
سعید
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۴
تو بازی دوم دور رفت، از چین برزیل ساخته بود. از مساوی در چین خوشحال بود درحالیکه همه تیمهای گروه حتی سوریه جنگ زده چین رو تو بردند! فقط برای ما شیره برای بقیه موش میشه!
پ و
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۰۲
دوست جان !!!
در دوره ای قبلی مثل زمان دایی یا مایلی کهن یا مناجاتی یا پروین ؛ آلمان و اسپانیا در همین دور مقدماتی در منطقه آسیا جزء آسیا بودند ؟!
اخیرا از آسیا جدا شده اند و ما با توفیق اجباری با کشورهای ضعیفی مثل قطر و کره و ..بازی می کنیم.
خوش بحال شما که این دوره ها بدنیا اومدید.
۲
نسرین
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
کیروش بیانیه داد؟؟ غلط کرد!
۵ ۱
پ و
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۴۹
اکثرا با توهین و بی ادبی با این فلک زده رفتار میکنند .اونوقت میگن کی روش توهین میکنه.
فلک زده نبود گیر ماها نمی افتاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر