فهرست
کومان: چمن جاهای دیگر سبزتر نیست
کومان: چمن جاهای دیگر سبزتر نیست

کومان: چمن جاهای دیگر سبزتر نیست

آی اسپورت - با درخشش دوباره ساتهمپتون در فصل جاری رقابت های لیگ برتر جزیره، رقبای این تیم در انگلیس می توانند بار دیگر برای خرید ستاره های این تیم در پایان فصل به این باشگاه هجوم بیاورند، اما کومان تاکید می کند که هر کس که فکر می کند باید این باشگاه را ترک کند، باید دلایل این تصمیم خود را هم در نظر بگیرد.

ساتهمپتونی ها که بعد از اتمام فصل گذشته رقابت ها، بازیکنانی نظیر کاپیتان آدام لالانا، لوک شاء، لوورن، چمبرز و ریکی لمبرت را از دست دادند، توانستند در فصل نقل انتقالات جانشینان خوبی برای این بازیکنان پیدا کنند و در این فصل در رده پنجم جدول قرار گرفته اند، اما این احتمال وجود دارد بازیکنانی مانند مورگان شندرلین، جی رودریگس، ناتالین کلاین داستانی مشابه خروجی های این تیم در تابستان گذشته را در پیش بگیرند.

اما کومان به برخی از شاگردان سابقش از جمله لالانا، لوورن و لمبرت که آماده بازگشت به سنت ماری هستند، توصیه هایی ارائه کرده و گفته چمن، همیشه در طرف های دیگر سبز تر نیستند.

کومان که پول را یکی از دلایل اصلی این گونه رفتار ها می داند، می گوید: \" همیشه دلیل نقل و انتقالات بازیکنان برای پیشرفت فوتبالشان نیست! ممکن است پول عامل مهم تری باشد، چرا که ما نمیتوانیم مثل تیم های بزرگ لیگ برتر به بازیکنانمان حقوق بدهیم. \"

کومان در ادامه افزود: \" اگر شما در تیم بمانید، به دلایل متفاوتی مانده اید. شما به دلیل حقیقت درونی خود مانده اید که مطمئن هستید هر هفته می توانید برای تیم خود بازی کنید. این مسائل به این زودی ها اتفاق نمی افتد و بستگی به سن  و سال و تجربه بازی کردن بازیکنان دارد. ولی من این موضوع را خوب درک می کنم و کاملا طبیعی است، وقتی که شما در رقابت های اروپایی حضور ندارید، برخی بازیکنان تیم خود را ترک می کنند، چرا که دوست دارند تا در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنند و این بخش مهمی از زندگی ورزشی آن ها است. \"

     
آی اسپورت
2015-02-22 10:36:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر