فهرست
از 27 سالگی تا ابد؛ توره می‌خواهد در سیتی بماند
از 27 سالگی تا ابد؛ توره می‌خواهد در سیتی بماند

از 27 سالگی تا ابد؛ توره می‌خواهد در سیتی بماند

آی اسپورت – آینده یحیی توره و ادامه حضورش در منچستر که تا پیش از این در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، بعد از مصاحبه او با شبکه سی‌ان‌ان تا حدودی مشخص شده و این بازیکن تصمیمات خود برای آینده را فاش کرده است.

اینتر که هدایت آن را روبرتو مانچینی، سرمربی سابق سیتی بر عهده دارد از یکی از مقصدهای احتمالی این بازیکن نام برده می‌شود، اما مدیر برنامه‌های توره مدعی شده  که این ستاره 31 ساله ساحل‌عاجی که از 4 سال پیش در سیتی است تا پایان دوران بازی خود در این باشگاه ماندگار است.

دیمیتری سلوک، مدیر برنامه‌های توره می‌گوید: «یحیی، منچستر را دوست دارد. با اینکه هرازگاهی در مورد تیم‌های خواهان او صحبت‌هایی می‌شود، اما او در این باشگاه احساس خوشحالی می‌کند. در حقیقت او دوست دارد برای زندگی در منچستر بماند  و چیزی را بیشتر از این که فوتبالش را در سیتی به پایان برساند، دوست ندارد و بعد از آن هم می‌خواهد با باشگاه همکاری کند.»

سلوک ادامه داد: «به همین خاطر من مایلم باشگاه قراردادی جدید به توره پیشنهاد دهد تا تمایل خود را به حفظ او ثابت کند. این به خاطر پول نیست، بلکه به خاطر حفظ توره تا پایان دوران بازی اوست و برای این است که به بهترین بازیکن باشگاه نشان دهیم که به او احترام می‌گذاریم و او را دوست داریم.»

سلوک اضافه کرد : «بعد از بازنشستگی، توره می‌تواند به عنوان مدیر ورزشی فعالیت کند. کافی است کمی فکر کنید، او در بلژیک، اوکراین، یونان، فرانسه، اسپانیا و انگلستان بازی کرده و با المپیاکوس، سیتی و بارسا قهرمان شده است. او همچنین لیگ قهرمانان اروپا و جام ملت‌های آفریقا را فتح کرده،  فوتبال دنیا را به خوبی می‌شناسد و این دقیقا موضوعی است که با برنامه‌های سیتی برای جذب بازیکنان مطابقت دارد.»

     
آی اسپورت
2015-02-22 11:54:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر