فهرست

مشکلات مالی پرسپولیس از زبان امامی‌فر: : مهاجم تیم مان پول تغذیه اش را هم ندارد/ بازیکنان ما بعد از شوتزنی غش می کند!

آی اسپورت- علیرضا امامی‌فر در مورد بازی روز سه‌شنبه پرسپولیس و لخویای قطر در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و هم چنین شرایط تیم پرسپولیس صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید


شرایط پرسپولیس:  خوشبختانه شرایط تیم نسبت به گذشته بهتر شده است. بعد از بازی با پدیده و صبا پرسپولیس ترکیب ثابت خود را پیدا کرده و هماهنگی بین بازیکنان بیشتر شده است. با حضور گابریل بین بازیکنان خط هافبک تعادل برقرار شده و امیدوارم مقابل لخویا مشکل عدم گلزنی تیم نیز حل شود.

شکست راحت پرسپولیس برابر لخویا: نمی‌شود اینگونه صحبت کرد، بارسلونا هم در خانه به مالاگا باخت. ما میزبان هستیم و بازیکنان انگیزه فراوانی برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا دارند. با توجه به شناختی که از لخویا داریم می‌دانیم که تیم قدرتمندی بوده و در فاز حمله خوب است. در کنار قدرت لخویا، این تیم ضعف‌هایی هم دارد. اگر به بازی تکنیکی رو بیاوریم می‌توانیم لخویا را شکست دهیم، به نوعی لخویا بیشتر تیم تاکتیکی است تا تکنیکی. لخویا در تهران کار ساده‌ای ندارد و پرسپولیس هم برای این تیم حریف ساده‌ای نیست.

فقدان دفاع چپ تخصصی در پرسپولیس: حمید علی‌عسگر مقابل صبا در پست دفاع چپ عملکرد خوبی داشت و رضا نورمحمدی هم در این پست به میدان می‌رود. ما دفاع چپ کلاسیک نداریم چون پول برای خرید بازیکن خوب نداشتیم. همانطور که تاج گفته پرسپولیس برای رزرو هتل هم مشکل دارد.

پرسپولیس متفاوت برابر لخویا: با شرایط تیم فکر می‌کنم همینطور باشد. اگر بدشانس نباشیم و تیم‌ در گلزنی مشکلی نداشته باشد می‌توانیم مقابل لخویا به برتری برسیم.

مشکلات مالی بازیکنان: در مورد مشکلات مالی حرف نزنم بهتر است، فقط این را می‌گویم که یکی از مهاجمان ما «لَنگ» پول تغذیه است و برای غذا از بازیکنان دیگر پول می‌گیرد. همه چیز را نمی‌شود به هوادار گفت. همین مهاجم در تمرین و بعد از شوت‌زنی غش می‌کند چون پول ندارد غذای درست و حسابی بخورد.با این همه مشکلات باشگاه می‌خواهد دنبال یک مربی دیگر برود و به او 3 میلیارد پول بدهد، به‌جای این کارها باید پول بازیکنان را بدهند. بازیکنان پرسپولیس حق دارند مثل تیم‌های دیگر پاداش بگیرند.

     
آی اسپورت
2015-02-22 13:07:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر