فهرست
گزارش ویژه: پوگبا رئال مادرید را انتخاب می کند؟
گزارش ویژه: پوگبا رئال مادرید را انتخاب می کند؟

گزارش ویژه: پوگبا رئال مادرید را انتخاب می کند؟

آی اسپورت - پل پوگبا خودش در مورد آینده تصمیم گیری خواهد کرد. همه چیز به خود او و انتخاب هایش بستگی خواهد داشت. هافبک میانی یوونتوس که قراردادش را اخیرا با این تیم تمدید کرده، خیلی خوب می داند که درپایان فصل گزینه های بیشماری برای بازی کردن در یک تیم دیگر اروپایی در اختیار خواهد داشت. به خصوص که در قرارداد اخیر او ثبت شده که هر زمان که تشخیص بدهد، می تواند از این تیم جدا شود و با تیمهای دیگر مذاکره کند.

اما مرد فرانسوی هنوز در مورد آینده اش تصمیمی نگرفته است. تمدید قرارداد او در ماه نوامبر اعلام شد و طبق این قرارداد پوگبا تا سال 2019 در یووه ماندنی خواهد بود. ولی همه می دانند که او به نوعی در فهرست فروش یووه هم حضور دارد و حفظ او زمانیکه تصمیم به فسخ قرارداد بگیرد، محال و غیرممکن خواهد بود. پوگبا هنوز در حال کار کردن روی برنامه های بعدی است. او می داند که می تواند هرجایی را برای رفتن انتخاب کند ولی نمی خواهد تصمیم اشتباه بگیرد. نگرانی اصلی او این است که آیا زمان تغییر تیم فرا رسیده یا باید همچنان در یووه به پیشرفت فوتبالش ادامه دهد.

غیبت کونته روی نیمکت که بهترین بازی را از او می گرفت، به ضرر یووه تمام می شود. او با آلگری رابطه بدی ندارد ولی شرایط به خوبی زمان کونته نیست. تیمهای زیادی از جمله منچستریونایتد خواهان جذب او هستند و او هم سابقه حضور در این تیم را داشته ولی همین حالا پی اس جی برای خرید پوگبا دست به هرکاری می زند. بارسلونا هم می خواهد او را برای درازمدت به تیم خود بیاورد و منچسترسیتی هم او را جانشین خوبی برای توره می بیند. چلسی هم منتظر نشسته تا اقدامات رئال مادرید را رصد کند.

این طور که پیداست ، رئال مقصد مورد علاقه پوگبا برای آینده خواهد بود. او نگران آینده نیست برای اینکه می داند که پیشنهادهای زیادی در راه هستند ولی پیراهن رئال بین همه تیمهای دیگر وسوسه کننده تر به نظر می آید. به خصوص که خود پوگبا هم ابراز تمایل کرده که رئال را به همه تیمهای دیگر ترجیح می دهد.

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-02-22 14:27:48
نظر دهید

۱ نظر
م&ه
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۹
دروغ محضه،پوگبا می خواد به بارسا بره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر