فهرست
کریم باقری: قرار نیست مربی پرسپولیس شوم
کریم باقری: قرار نیست مربی پرسپولیس شوم

کریم باقری: قرار نیست مربی پرسپولیس شوم

آی اسپورت- کریم باقری در مورد جلسه‌اش با محمدحسین نژادفلاح و شایعه مربیگری‌اش در پرسپولیس گفت: معمولاً چنین شایعاتی در رسانه‌ها همیشه وجود دارد و این چیز عجیبی نیست. من چند روز پیش در باشگاه پرسپولیس دیداری با نژادفلاح داشتم ولی هیچ بحثی در مورد حضورم در پرسپولیس مطرح نشد. من قرار نیست در پرسپولیس مربی شوم.

شایعه مذاکره مسئولان پرسپولیس با افشین قطبی و برانکو ایوانکوویچ : این مسائل به من مربوط نمی‌شود که بخواهم در موردش حرف بزنم، چون مسئولان باشگاه تصمیم‌گیرنده هستند. در ضمن معتقدم پرسپولیس الان شرایط حساسی دارد و همه پیشکسوتان و هواداران باید از پرسپولیس حمایت کنند.

 احتمال برکناری حمید درخشان در صورت نتیجه نگرفتن پرسپولیس مقابل لخویا ؟ : الان پرسپولیس در آستانه یک بازی حساس قرار دارد و واقعاً این حرف‌ها اصلاً خوب نیست. این تیم نماینده ایران است و نباید کاری کنیم که تمرکز بازیکنان و کادر فنی به هم بریزد. وقتی درخشان سرمربی است، اخلاقی نیست که با این مسائل و شایعات، تمرکز او را به هم بزنیم. همه باید از بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس حمایت کنند.

 بازی پرسپولیس - لخویای قطر : همه تیم‌های ایرانی در آسیا کار سختی دارند ولی امیدوارم نماینده‌های ما نتایج خوبی بگیرند. امیدوارم پرسپولیس با حمایت هوادارانش اولین برد را به دست آورد و برای دیگر نمایندگان ایران هم آرزوی موفقیت دارم.

     
آی اسپورت
2015-02-22 14:44:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر