فهرست
3واکنش پس از اخراج رانیری؛ ادای احترام
3واکنش پس از اخراج رانیری؛ ادای احترام

3واکنش پس از اخراج رانیری؛ ادای احترام

آی‌اسپورت- بعد از برکناری کلودیو رانیری از مربی‌گری لسترسیتی، همکاران این مربی ایتالیایی به حمایت از او پرداخته و در تعریف و تمجید از او مصاحبه‌های مختلفی کردند.

خوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد: این لباس، ادای احترامی کوچک به کسی است که زیباترین اتفاق تاریخ لیگ برتر را رقم زد. کسی که احتمالا لیاقت آن که استادیوم لستر سیتی به نام او باشد را داشت و حالا اخراج شده است. معتقدم لسترسیتی دو سال پیاپی تاریخ‌سازی کرده است. یک سال به خاطر زیباترین اتفاق تاریخ لیگ برتر و یکی از بهترین اتفاقاتی که در طول تاریخ فوتبال رخ داده است و حالا به خاطر تصمیمی که کل فوتبال را متحد کرده است چون پذیرش این تصمیم بسیار سخت و دشوار است.

روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی: متاسفانه فوتبال امروز اینگونه شده است. اگر برنده و فاتح باشید، بهترین هستید، اگر بازنده شوید، باید تاوان آن را بدهید. کاری که رانیری در لسترسیتی کرد، تا 2000 سال دیگر هم در یادها می‌ماند. مردم قطعاً کار او را از یاد نخواهند برد و این مهمترین نکته است. مربیان وقتی هدایت تیمی را برعهده می‌گیرند، همیشه در معرض آسیب قرار می‌گیرند. متاسفانه در مواقع سختی و ناکامی، این سرمربی است که تاوان می‌دهد. برای رانیری متاسفم که شغلش را از دست داد ولی او در قلب و ذهن هواداران لستر و عاشقان فوتبال خواهد ماند.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول: رانیری واقعا فردی خاص و مهربان است. او انسان شگفت انگیزی است. بهتر است به لستر بروید و از سران باشگاه در مورد این تصمیم شان سوال کنید. آیا اخراج رانیری شرایط بازی دوشنبه شب را تغییر می دهد؟ مطمئن نیستم. من از قبل به بازیکنانم گفته بودم که انتظار بهترین لستر را داشته باشند. شما واکنش بازیکنان پس از گلی که به سویا زدند را دیدید. بنظر می رسد اعتماد بنفس خود را بازیافتند. ما باید بهترین بازی خود را ارائه دهیم.

۲    
آی اسپورت
2017-02-25 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر