فهرست
گزارش ویژه: پروژه جوان‌گرایی کی‌روش در نوروز 94
گزارش ویژه: پروژه جوان‌گرایی کی‌روش در نوروز 94

گزارش ویژه: پروژه جوان‌گرایی کی‌روش در نوروز 94

آی اسپورت- کارلوس کی‌روش پس از سوپرایزهایی چون علیرضا حقیقی و جهانبخش که در جام جهانی رو کرد، پیش از جام ملت‌های 2015 استرالیا هم از تغییر نسل در تیم ملی سخن به زبان آورده بود و کار جوانگرایی تیم ملی را استارت زد. کی‌روش پس از آوردن حقیقی، دو دروازبان کم سن و سال‌دیگر را جایگزین رحمان احمدی و دانیال داوری کرد. محسن فروزان با 26 سال  و علیرضا بیرانوند با 22 سال دو دروازبانی بودند که به استرالیا رفتند. همچنین وریا غفوری (27 ساله)، مرتضی پورعلی‌گنجی (22 ساله)، امید ابراهیمی (27 ساله)، سردار آزمون (19 ساله)، احمد عبدالله‌زاده (21 ساله) و وحید امیری (26 ساله) را جایگزین بازیکنان باتجربه‌تر کرد تا میانگین سنی تیم ملی را نسبت به جام جهانی دو سال کاهش دهد.

سرمربی تیم ملی از میان هشت بازیکنی که پس از جام جهانی و برای جام ملت ها به تیم ملی دعوت کرد هم برنامه ویژه ای داشت و به جز امید ابراهیمی و احمد عبدالله زاده به سایر بازیکنان جدید حسابی بازی رسید و آنها هم از این فرصت بهترین بهره را برای خودنمایی بردند.

حالا و پس از جام ملت‌ها طبق اخبار شنیده شده کی‌روش سورپرایزهایی هم برای نوروز 94 دارد. سال نویی که برای تیم ملی بسیار خوب شروع می‌شود. دو بازی دوستانه، ابتدا با سوئد و بعد از آن شیلی. دو دیداری تدارکاتی که شایعه جوان‌گرایی کی‌روش در آن از همین الآن به گوش می‌رسد و انگار قصد تغییر نسل را دارد. با توجه به حساس نبودن این مسابقات این شایعه خیلی هم دور از ذهن نیست.

طبق شنیده‌های آی‌اسپرت پاسپورت هفت بازیکن جوان هم از همین حالا گرفته شده. روزبه چشمی 21 ساله، سجاد شهباززاده 26 ساله، یعقوب کریمی 24 ساله، اکبر ایمانی 23 ساله، کاوه رضایی 23 ساله، ارسلان مطهری 23 ساله و مسعود حسن زاده 23 ساله» بازیکنانی هستند که باید خودشان را برای حضور تیم ملی آماده کنند.

 

     
آی اسپورت
2015-02-22 15:08:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر