فهرست
دربی ۸۹؛ همه چیز به منشا ختم می‌شود
دربی ۸۹؛ همه چیز به منشا ختم می‌شود

دربی ۸۹؛ همه چیز به منشا ختم می‌شود

آی اسپورت - باید ماجرا را از  اینجا شروع کرد که در ادامه جنگ‌های روانی، امروز ویدیویی از قلیان کشیدن  منشا در فضای مجازی پرسپولیسی‌ها منتشر شده است. انتشار چنین ویدیویی ادامه ترکش‌های یک انتقال جنجالی و اتفاقات و اظهارات روزهای اخیر است. مصاحبه منشا با بیانیه باشگاه پرسپولیس همراه بود. بیانیه‌ای که در آن به نقل از برانکو حرف‌هایی درباره منشا بیان شده بود اما برانکو که تاکنون اظهار نظر تندی درباره شاگرد اسبق خود نداشته برای اینکه حواشی بیشتر نشود و به عنوان استاد خود را مقابل شاگرد قرار ندهد اعلام داشت آن بیانیه ارتباطی با من ندارد. حالا برخی می‌گویند باشگاه حق داشته از خود در قبال ادعای منشا دفاع کند و برخی هم می‌گویند چنین بیانیه‌ای تند و جنجالی منجر به تحریک منشا و افزایش حساسیت‌ها خواهد شد.

برانکو برای دوری از تنش‌ها خود را از این بیانیه و اظهارات منتسب به خودش دور نگه داشت اما مدیر رسانه‌ای پرسپولیس تاکید کرد آنچه که منشا مبنی بر توافق با پرسپولیس برای انتقال به استقلال طرح کرده دروغی بیش نبوده. استقلالی‌ها و در راس آنها نظری جویباری معاون سابق باشگاه به عنوان چهره‌ای شناخته‌شده هم خواهان تشویق منشا در آزادی شده و ادعا کرده‌اند برانکو و سرخ‌ها برای آنکه منشا گل نزند همه توجه و تمرکز خود را تماما معطوف این بازیکن خواهند کرد و باید که از این شرایط نهایت بهره را برد و هاشمی‌نسب دیگری ساخت. حالا منشا در راس خبرها قرار گرفته و انتشار ویدیویی منتسب به او در حال قلیان کشیدن هم به حاشیه‌ها و جنجال‌های پیرامون آن اضافه کرده است.

امروز نیز خبرنگاران تلاش کردند تا نظر برانکو را درباره منشا جویا شده و حرفی جنجالی بشنوند اما برانکو به حواشی دامن نزد. اهالی رسانه حتی در کنفرانس خبری قبل از بازی از شفر هم درباره منشا سوال کردند و شفر سعی کرد تمام قد از مهاجم تیمش دفاع کند و به او روحیه بدهد. او حتی از بیرانوند یاد کرد که در حاشیه بازی تیم ملی امید به سرمربی استقلال گفته بوده منشا مهاجم قابلی است. حالا منشا در صدر خبرهای دربی قرار گرفته و استقلالی‌ها مدعی هستند که او می‌تواند هاشمی‌نسب دیگری باشد.

هاشمی‌نسب اولین بازیکنی بود که در تاریخ مستقیم از پرسپولیس به استقلال می‌رفت و چهار گل در دربی‌ها به استقلال را در کارنامه داشت و انتقالش به تیم رقیب با منشا تفاوت‌های غیرقابل انکاری دارد و به همین دلایل نیز  بازی کردنش مقابل پرسپولیس هم حساسیت‌های بسیار بیشتری نسبت به این روزها و تقابل روز شنبه منشا و سرخ‌ها دارد اما این را هم نمی‌شود کتمان کرد که منشا می‌تواند برگ برنده استقلال باشد و در عین حال توجه بیش از حد آبی‌ها به او می‌تواند به نوعی به آبی‌ها آسیب هم بزند.

در مجموع فعلا استقلال یک یاغی توانا را در خط آتش خود دارد. باید صبر کرد و دید نوع واکنش تماشاگران پرسپولیس نسبت به منشا چگونه است. آیا او می‌تواند روزی به یاد ماندنی و پرفروغ داشته باشد؟ آیا فضای حاکم بر آزادی برای او قابل تحمل خواهد بود؟ آیا پرسپولیسی‌ها به پاس روزهای خوبی که منشا در آسیا برای‌شان ساخته علیه او موضع‌گیری تند و حاد نخواهند داشت؟ اصلا آیا او به سمت برانکو خواهد رفت؟ آیا.....

چیزی به سوت آغاز دربی ۸۹ باقی نمانده و همه راه‌ها و خبرها و چه بسا بعضی از اتفاقات فنی  و تاکتیکی هم به الماس سیاه سرخ‌ها ختم شود که حالا شده نگین درخشان آبی‌ها.

مدال

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-03-30 00:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
pooyan
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۲۳
بشخصه با توجه به سنم ديگه اونقدر نميتونم متعصابه مثل بيست سال پيش به قضيه نگاه كنم
الان با توجه به شرايط اقتصادي اولويت يك و دو و سه من خونواده ام هستند ولي خب طبيعتا از برد تيم محبوبم خوشحال ميشم
فقط اميدوارم خوب بازي كنن
در اونصورت حتي باخت با بازي خوب هم برام قابل قبوله
برانكو رو مربي خيلي خوبي ميدونم و براش احترام قائلم
ايرادهايي به شفر دارم كه تقريبا دو سه بار گفتم
و اين داستان منشا !
فكر كنم رسانه ها بيشتر اين قضيه براشون خوراكه وگرنه قضيه اونقدرها هم جدي نيست
به اميد بازي خوب
هرچند من بدلايل خانوادگي نميتونم بازي رو ببينم
يا حداقل نيمه دومشو بتونم ببينم
موفق باشيد و بهم احترام بذاريم
۱
عشق ارتش سرخ
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۴۳
اقای نویسنده هاشمی نسب رو پرسپولیس بزرگ کرد چون جنبه بزرگ شدن نداشت و فوتبال وبا پول معامله کرد با یک گل ویه غش تمام شد رفت اما ما منشا دیپورت شده پرفسوره (هرچی برانکو بگه)
۵
عشق ارتش سرخ
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۴۷
اقای نویسنده هاشمی نسب رو پرسپولیس بزرگ کرد چون جنبه بزرگ شدن نداشت و فوتبال وبا پول معامله کرد با یک گل ویه غش تمام شد رفت اما ما منشا دیپورت شده پرفسوره (هرچی برانکو بگه)
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر