فهرست
اتفاق روز: نفت به دلیل مشکلات مالی به ازبکستان نمی رود/ قنبرزاده: کاملا گیج شده ام
اتفاق روز: نفت به دلیل مشکلات مالی به ازبکستان نمی رود/ قنبرزاده: کاملا گیج شده ام

اتفاق روز: نفت به دلیل مشکلات مالی به ازبکستان نمی رود/ قنبرزاده: کاملا گیج شده ام

آی اسپورت- به دلیل مشکلات مالی احتمال نرفتن تیم فوتبال نفت تهران به ازبکستان برای بازی مقابل پاختاکور ازبکستان قوت گرفت.

به دلیل اینکه مسئولان باشگاه نفت برای اعزام تیم فوتبال خود به ازبکستان پرواز اختصاصی در نظر گرفته بودند باید تا ساعت 15 امروز هزینه این سفر را بپردازند اما این باشگاه در حال حاضر پولی ندارد تا برای این سفر هزینه کند.

مسئولان باشگاه نفت تهران این موضوع را به گوش فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم رسانده‌اند و طی نامه‌ای از مسئولان سازمان لیگ این درخواست شده تا از محل مطالبات این باشگاه پولی به نفتی‌ها داده شود که مسئولان سازمان لیگ هم اعلام کرده‌اند پولی ندارند تا به این باشگاه بدهند و به این ترتیب سفر نفت به ازبکستان برای حضور در دیدار مقابل پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا در  ابهام قرار گرفته است. 

منصور قنبرزاده با تایید این خبر گفت: برای اعزام تیم نفت به ازبکستان مشکلاتی پیش آمده که گیج شده‌ام. نقدینگی نبوده است. قرار بود که به صورت چارتر تیم را به ازبکستان اعزام کنیم اما سازمان لیگ نتوانسته حق پخش تلویزیونی را بگیرد و همچنین تبلیغات محیطی هم به تعهدش عمل نکرده است. به همین دلیل احتمال لغو سفر نفت به ازبکستان وجود دارد و عدم حضور تیم در اولین بازی خارج از خانه در لیگ قهرمانان آسیا کاملا جدی است. 

او ادامه داد: وزارت نفت که نمی‌تواند هیچ پولی پرداخت کند چون طبق قانون نمی‌توان به ورزش حرفه‌ای کمک کرد. احتمال اینکه ما به ازبکستان نرویم جدی است و تبعاتی برای فوتبال کشور خواهد داشت. 

قنبرزاده در مورد اینکه کفاشیان گفته است قیمت نفت بالا رفته و جای نگرانی نیست گفت: این هم لطف الهی به ایشان است که در بحران‌ها هم کفاشیان خوش‌روست.
 

     
آی اسپورت
2015-02-22 15:20:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر