فهرست
اعتراض خاکپور: از فدراسیون مى خواهم کنعانى را از لیگ محروم کند
اعتراض خاکپور: از فدراسیون مى خواهم کنعانى را از لیگ محروم کند

اعتراض خاکپور: از فدراسیون مى خواهم کنعانى را از لیگ محروم کند

آی اسپورت- محمد خاکپور سرمربی تیم ملی زیر 22 سال ایران از پیشروی بسیار خوب برنامه های این تیم بر اساس برنامه ریزی های قبلی و عدم همکاری یک باشگاه لیگ برتری در راستای تحقق اهداف تیم ملی با سایت رسمی فدراسیون گفت و گو کرد.

خاکپور در خصوص برپایی اردوی آماده سازی در جزیره کیش گفت: خوشبختانه اردوی کیش طبق برنامه از پیش اعلام شده و در زمان مقرر آغاز شد و به غیر از کنعانی که به دلیل عدم همکاری باشگاه ملوان غیبت دارد، باقی نفرات در اردو حضور دارند و تمرینات با نظم و ترتیب خوبی برگزار می شود.
وی در خصوص احتمال برگزاری بازی تدارکاتی در این اردو گفت: با توجه به لغو سفر تیم سوریه به جزیره کیش، رایزنی با تیم های کره شمالی و اردن انجام شده است که در صورت نهایی شدن با این تیم ها بازی تدارکاتی خواهیم داشت و در غیر اینصورت رقبای تدارکاتی داخلی جایگزین خواهند شد.


خاکپور در واکنش به ادعای مسئولان باشگاه ملوان مبنی بر اینکه کنعانی را در اختیار تیم امید نمی گذارند، گفت: با توجه به اینکه رفتار باشگاه ملوان خلاف منافع ملی است و رفتار این باشگاه بی احترامی به سایر باشگاه ها و مربیانی است که نهایت همکاری را با تیم امید داشته اند و بازیکنان شان را در اختیار ما گذاشتند، من هم به جهت دفاع از منافع ملی و به جهت احترام به همکارانم در سایر تیم های باشگاهی اعلام مى کنم که به باشگاه ملوان تا امشب فرصت می دهیم که همکاری لازم را با تیم امید داشته باشد و کنعانی را در اختیار ما بگذارد و در غیر اینصورت این بازیکن دیگر در تیم امید جایی نخواهد داشت. ضمن اینکه صراحتا از فدراسیون فوتبال می خواهم که در صورت عدم همکاری ملوان با تیم امید، کنعانی از حضور در رقابت های لیگ و بازی در ملوان محروم شود.


سرمربی تیم ملی امید در خصوص این موضوع که مسئولان ملوان خواستار تعامل دو سویه تیم امید با باشگاه ها شده است،گفت: ما نهایت همکاری و تعامل را با باشگاه داشته ایم و همین تعامل باعث همکاری بقیه باشگاه ها شده است. طوری برنامه ریزی کردیم که بازیکنان لیگ یکی بعد از مسابقات لیگ دسته یک و بازیکنان تیم های حاضر در لیگ قهرمانان بعد از بازی های آسیایی در اردو پیدا کنند. اما شرایط کنعانی به مانند بقیه نفرات لیگ برتری است که در اردو حضور دارند اما متاسفانه عدم همکاری باشگاه ملوان مانع حضور این بازیکن در اردو شده است.

     
آی اسپورت
2015-02-22 16:44:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر