فهرست
روز بعد از  بازی جنجالی با برنلی؛ مورینیو: این زیاده روی است!
روز بعد از بازی جنجالی با برنلی؛ مورینیو: این زیاده روی است!

روز بعد از بازی جنجالی با برنلی؛ مورینیو: این زیاده روی است!

 

آی اسپورت – مربی چلسی معتقد است که بیشتر تصمیمات داوری به ضرر تیم او هستند. اتفاق های رخ داده در بازی مقابل برنلی و اخراج ماتیچ در رقابتهای این هفته لیگ برتر باعث شد تا مورینیو در کنفرانس خبری خود با عصبانیت در مورد قضاوت مارتین آکتینسون داور این بازی جبهه گیری کند. مورینیو در این کنفرانس خبری اعدادی را که در واقع دقایقی بودند که در آن تصمیمات داوری به ضرر تیمش بوده اند به زبان آورده و گفت این شرایط را برای نتیجه گیری چلسی دشوار کرده است.

آقای خاص امروز در گفت وگویی با اسکای اسپورت بار دیگر به این موضوع اشاره داشته و گفت:\" می دانم که فوتبال، فوتبال است ولی به نظرم در این تصمیم گیری ها علیه تیم ما زیاده روی شده است. به نظرم بازیکنان من شایسته این برخورد نیستند. در ساوتهمپتون پنالتی، در برابر تاتنهام یک مورد دیگر، در لیورپول همین طور. ماتیچ پسر خوش شانسی است. نمی توانیم برای کاری که او انجام داده، واژه ای بکار ببرم. فوتبال احساسات را هم در بر می گیرد و ماتیچ دلیلی برای از دست دادن کنترل خود داشت. اگر ماتیچ را می خواهند محروم کنند، می خواهم بدانم خطای بارنز لیاقت چه مجازاتی را دارد؟

مورینیو پیشتر در مورد کمپینی علیه تیمش حر ف زده و از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس جریمه شده بود. او در این رابطه گفت:\" شرایط این است. فکر می کنم اگر شما چیزی که برای همه محرز است را بدون توهین به شخصی به زبان بیاورید مشکلی نباشد. از نظر من برنلی باید ده نفره می شد و دو پنالتی هم برای چلسی در این بازی گرفته می شد و ما 3-0 برنده می شدیم. ولی در آخر بازی ما ده نفره بودیم و یک امتیاز هم از دست دادیم. این آقا یکی از بهترین داوران فوتبال انگلیس و اروپاست. البته او هم می تواند اشتباه کند. من همیشه مثبت فکر کرده ام. به صداقت و شرفت هیچکس حمله نمی کنم. ولی هربار که من را تنبیه کرده اند گفته اند که هدف من بدنام کردن بقه است\"  

     
آی اسپورت
2015-02-22 16:38:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر