فهرست
برانکو می‌تواند دو سال غرامت بگیرد!
برانکو می‌تواند دو سال غرامت بگیرد!

برانکو می‌تواند دو سال غرامت بگیرد!

آی اسپورت - هواداران پرسپولیس اصلاً دوست ندارند برانکو تیم محبوب‌شان را ترک کند. پرسپولیس با برانکو اوج گرفت و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید در حالی که دو پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته شده بود. برانکو که به همه ثابت کرده مربی مناسب و بزرگی برای پرسپولیس است در مصاحبه اخیرش از مدیران این تیم گلایه کرد و گفت: «باشگاه هم در قبال بازیکنان و کادرفنی وظایفی دارد.»

این گلایه ظریف مرد کروات پس از اعتصاب پرسپولیسی‌ها در تمرین روز دوشنبه بر زبان جاری شد در حالی که شاید خیلی‌ها در جریان نیستند برانکو می‌تواند از این تیم جدا شود. از ما نشنیده بگیرید، اما بند‌هایی در قرارداد برانکو گنجانده شده که به استناد آن و با توجه به مطالبات او می‌تواند به راحتی و به صورت یک‌طرفه قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند! شاید مدیران پرسپولیس تصور می‌کنند برانکو یک مربی جنتلمن است که عادت ندارد مسائل مالی را در کارش دخالت بدهد، اما ظاهراً دوستان ماجرای مانوئل ژوزه را فراموش کرده‌اند. پیرمرد پرتغالی که با استناد به قراردادش توانست دردسر‌های زیادی برای باشگاه پرسپولیس ایجاد کند. در نهایت هم مانوئل ژوزه تا دلار آخر قراردادش را به همراه پول وکیل و خسارت ناشی از شکایت به فیفا از پرسپولیسی‌ها گرفت. برانکو هم می‌تواند با استناد به قرارداد کنونی‌اش و به سبک مانوئل ژوزه به واراژدین (زادگاه برانکو) برود، استراحت کند و تا ۲ سال آینده همه پول قراردادش را از باشگاه پرسپولیس بگیرد.

خبر ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-11-28 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حسین
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
خبر ورزشی بعد از مسابقه با السد اعلام کرد که السد میخواد از پرسپولیس بابت عالیشاه شکایت کنه ولی وقتی السد شکایت نکرد لالمونی گرفت. خیلی از شایعات علیه پرسپولیس رو اول این هرزنامه منتشر کرده. الان چون چیز جدیدی برای جنجال پیدا نکرده اومده این خبر رو کار کرده
۸
آرش6
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۳
حالا کدوممدیری جرات داره بخواد برانکو رو برداره که کار به شکایت و شکایت کشی بکشه

شما اول همچین مدیر عانمل و هییت مدیره ای رو پیدا کن بعد بیا حرف بزن
۶
ساشا باتیستوتا
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
تیتر رو خوندم فهمیدم مال کیروش ورزشی هست ، شما نمیخواد دلسوز پرسپولیس باشید ، شما از یکجایی دیگه دچار سوزش شدید
۷
amir
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۰۰:۲۷
خب بله! البته برانکو از فرهنگ دیگه‌ای میاد و شخصیت‌اش با "تیغ زن"ها و "شرخر"های پرتغالی مثل ژوزه و کیروش فرق داره.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر