فهرست
با لژیونرها: چهارمین گل گوچی
با لژیونرها: چهارمین گل گوچی

با لژیونرها: چهارمین گل گوچی

آی اسپورت - رضا قوچان نژاد موفق ترین لژیونر فوتبال کشورمان در بازیهای دیشب بود. گوچی در بازی هیرنوین مقابل گرونیخن 85 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و توانست گل سوم تیمش را در دقیقه 82 به ثمر برساند تا چهار گله شود.

رضا قوچان نژاد
رضا قوچان نژاد

علیرضا جهانبخش هم در بازی آلکمار مقابل ویتس که با تساوی 2-2 به پایان رسید، 90 دقیقه در ترکیب تیمش بود. در حال حاضر در جدول رده بندی سوپرلیگ هلند، هیرنوین با 18 امتیاز از 9 بازی در رده سوم قرار دارد و آلکمار 16 امتیازی تیم پنجم جدول است.

علیرضا جهانبخش
جهانبخش

در سوپرلیگ یونان، پانیونیوس که کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی را در اختیار دارد، به مصاف المپیاکوس رفت و با نتیجه 0-2 از این تیم شکست خورد. سهم ایرانی ها از این بازی، اخطاری بود که مسعود شجاعی در دقیقه 71 گرفت. با گذشت 5 هفته از سوپرلیگ یونان، پانیونیوس با 9 امتیاز تیم سوم جدول است.

انصاری فرد و شجاعی
انصاری فرد و شجاعی

در لیگ برتر روسیه هم روستوف به مصاف اسپارتاک مسکو رفت و با یک گل از این تیم شکست خورد. سعید عزت اللهی که کلا در این بازی به میدان نرفت و سردار هم بین دو نیمه تعویض شد. سردار امسال هنوز نتوانسته در لیگ روسیه برای تیمش گلزنی کند. روستوف با این باخت در همان امتیاز 16 باقی ماند و تیم پنجم جدول است.

ُسردار آزمون
آزمون

در لیگ قطر هم الاهلی و الوکره به تساوی 1-1 رضایت دادند که جباری 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت. الاهلی با 4 امتیاز از 3 بازی، تیم هفتم جدول است.

 

 

 

کد خبر: 9408

۶    
آی اسپورت
2016-10-16 10:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر