فهرست
کنایه غلامی به مدیرعامل مستعفی سرخ‌ها
کنایه غلامی به مدیرعامل مستعفی سرخ‌ها

کنایه غلامی به مدیرعامل مستعفی سرخ‌ها

آی اسپورت - پس از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020، حاشیه جزء لاینفک این تیم بوده و در شرایطی که کمتر از دو ماه به یکی از مهم‎‌ترین مسابقات تاریخ باشگاه پرسپولیس باقی مانده، هنوز هم این حواشی ادامه دار است.

اتفاق مهم اما طی همین چند روز اخیر رخ داد؛ جایی که اگرچه مدیرعامل پرسپولیس با دو سه بازیکن تیم و همینطور یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم وارد جنگ علنی شده بود، ولی وقتی فایل برخی حرف‌های او در گفتگوی دوستانه با برخی خبرنگاران منتشر شد، رسول‌پناه چاره‌ای جز استعفا پیدا نکرد.

حرف‌های رسول‌پناه واکنش‌های بسیاری به همراه داشت و بخش کوتاهی از صحبت‌‎های او که در مورد مردم مازندران بود، با خشم مردم این استان و سایر اهالی فوتبال همراه شده است.

تا اینجا اما آخرین واکنش از سوی عارف غلامی مدافع اصفهانی استقلال صورت گرفته و او با انتشار پستی از هواداران استقلالی استان مازندران، به مدیرعامل پیشین سرخپوشان پایتخت کنایه زده است. 

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-10-25 01:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۴۸
حداقل از زکی پور درس عبرت بگیر، البته که تاریخچه این باشگاه متعفن پر شده از متوسطهایی مثل شما که تنها هنرتون زبونتون هست، اگر کمی غیرت داشتید و داخل زمین تلاش میکردید هوادارهای متوهمتون که اینجا هم زیادن کمتر خودشون را جر میدادند. تیمی که با دوپینگ دسته جمعی به دسته پایینتر فرستاده نشد، هر سال بیشترین ارقام را صرف خرید مربی و بازیکن میکنه و آخر هم فقط بی افتخاری نصیبشونه، احمقهایی که به قضیه طارمی اشاره میکنن ولی از اغفال خودشون در پرونده مظاهری و بلبلی و مرادی و فکری و مهدی پور و... حرفی نمیزنن که اگر قرار بود قانونی در این کشور براشون وجود داشت و اجرا میشد انحلال این باشگاه کثیف حکومتی تنها چاره و درمان بود....باشگاهی که بزرگشون محمدتقویه که آب بریتانیا را میخوره و کراوات هم میبنده و میگه وزیر پرسپولیسیه،بعد از اون احمق میپرسن چطور؟ میگه چرا باید مدارس بازی پرسپولیس را نشان بدن و تعطیل بشن؟؟؟ این مدرک اسطوره خارج نشین و فصل الخطاب کیسه کشهاست...آخه بیشرف حداقل کمی شرف از اون معلم استقلالی! یاد بگیر که تو اون دهات دورافتاده برای چهارتا دانش آموزش با موبایل خودش بازی پرسپولیس را پخش کرد...آخه بیشرفهایی مثل تو و همفکرانت که تو این سایت هم زیادن و مشابه کاربر متوهم هر سال فکر میکنید با هوجیگری و ایجاد مشکل برای پرسپولیس میتونید رنگ قهرمانی را ببینید ولی مطمئن باشید دیگه سن شما به دیدن قهرمانی کیسه قد نخواهد داد،چون شما جاهلهای بدطینت عاقبتتون بدبختی و فلاکته
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر