فهرست
قاب روز؛ بازیکن پرحاشیه استقلال متاهل شد
قاب روز؛ بازیکن پرحاشیه استقلال متاهل شد

قاب روز؛ بازیکن پرحاشیه استقلال متاهل شد

آی اسپورت - باشگاه استقلال با انتشار یک عکس خاص از مهدی قائدی از آسیب‌دیدگی او و عدم حضور در اولین تمرین فصل آبی‌پوشان خبر داد. با دیدن عکس مهدی قائدی در کانال باشگاه ابتدا مدل موهای فر شده و پیراهن رنگارنگ او که با حرف لاتین طراحی شده جلب نظر می‌کرد، اما آنچه با کمی دقت نظر توجه‌ها را جلب می‌کرد داشتن یک حلقه طلا در انگشت دست چپ مهدی قائدی بود. گویا بازیکن پرحاشیه استقلال در ایام تعطیلات لیگ تصمیمات جدیدی برای زندگی آینده‌اش گرفته و ظاهراً بی‌سر و صدا به جرگه متأهلین پیوسته که در این صورت امیدواریم قائدی با کسب تجربه و عبرت‌آموزی از اتفاقاتی که در یکی، دو سال حضورش در استقلال برایش حادث شده با تشکیل زندگی مشترک روزهای درخشان‌تری را در فوتبال ایران پیش رو داشته باشد.

22
22

 

 

۶ ۵  
آی اسپورت
2019-06-25 11:11:00
نظر دهید

۵ نظر
علیرضا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۷
خخخخخ
۶
الف لام
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۹
خیلی دوست دارم ببینم کی حاضر شده با این ازدواج کنه و آینده و سرنوشتش رو به یه همچین موجودی گره بزنه ؟!
حرف حساب
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۴
واقعا خاک تو سر اون خانواده ای که دخترشون رو به این دادند! یعنی از گندکاری های این تازه به دوران رسیده خبر نداشتند؟؟!! من که اگر بزمچه ماده هم داشتم به این نمیدادم! بدبخت کردند دخترشون رو!!
۹
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
اره دیگه خیلی جالبه مست کنی بارفیقت و دختر غریبه تو ماشین باشی و تصادف به بار بیاری جون مردم رو بکشتن بدی بعد چون مافیای پشت سرته راست راست بچرخی متأهل هم بشی راستی اکه یه فرد معمولی بود هم بعد اون اتفاق راست راست میتونست براخودش بچرخه یا به سلابه کشیده میشد
۹
...
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۹
ببین پول چه میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر