فهرست
مایلی‌کهن: کی‌روش پاداش نمی‌گرفت، نمی‌ماند
مایلی‌کهن: کی‌روش پاداش نمی‌گرفت، نمی‌ماند

مایلی‌کهن: کی‌روش پاداش نمی‌گرفت، نمی‌ماند

آی اسپورت – مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش باعث افزایش انتقادات از او شده است. ضمن این که منتقدان قدیمی و همیشگی او هم جان دوباره‌ای گرفته‌اند و خودشان را محق می‌دانند. مثلا محمد مایلی‌کهن. او حالا با اعتماد به نفس بیشتری از سرمربی تیم ملی انتقاد می‌کند:

چهار پنج سال است این حرف‌ها را می‌زنم

من همیشه صحبت‌هایم را مطرح کرده‌ام ولی همواره هم مورد انتقاد و تاخت و تاز رسانه‌ها قرار گرفتم! عیبی ندارد من هم خدایی دارم. بعد از ۴-۵ سال به حرف‌های من رسیدید. در حالی که من هیچ پدرکشتگی با فوتبال و کی‌روش نداشتم اما وقتی آدم‌ها در جایگاه‌شان قرار نگیرند همین شرایط پیش می‌آید. مگر کی‌روش با آقای گودرزی وزیر موفق وقت ورزش چه رفتارهایی انجام داد و به او بی‌احترامی ‌نکرد؟!

اوفارل کجا کی‌روش کجا؟

خدا پدر گذشتگان را بیامرزد. قبلا ما در فدراسیون فوتبال آدمی مثل دیده‌بان را به عنوان دبیر فدراسیون داشتیم که مردی باشخصیت و کاربلد بود و سرمربی تیم ملی هم اوفارل بود. اوفارل کجا؟ کی‌روش کجا؟! اوفارل سرمربی تیم ملی انگلیس بود و بعد به ایران آمد. مگر دیده‌بان به اوفارل اجازه  چنین رفتارهایی  را می‌داد؟! اوفارل اگر در سال به مرخصی می‌خواست برود بیش از یک ماه نمی‌توانست مرخصی برود. تیم ملی ما برنامه داشت یا نداشت  او موظف بود در کشورمان حضور پیدا کند و مسابقات باشگاهی را رصد کند. مگر یک کارمند می‌تواند در سال بیش از یک ماه به مرخصی برود؟!

من هم خدایی دارم

همه شما خبرنگاران و رسانه‌ها علیه من موضع گرفتید. من هم خدایی دارم. آقای جواد خیابانی اکنون گریه می‌کند اما آن زمان که تیم ملی با سرمربیگری من ۶ گل به کره جنوبی زده بود می‌گفت تیم ۶ گل به کره جنوبی زده اما ایرادهای بسیاری دارد! البته از طرف خیابانی برایم پیام آورده بودند که او را مشاور تیم ملی کنم. اکنون چه شده؟ اجازه نمی‌دادید کسی از تیم ملی انتقاد کند. نمی‌گذاشتند یک نفر در مورد تیم ملی اظهار نظر کند و نتیجه‌اش هم این شد، هم پول دادیم، هم آبرویمان رفت و هم وقیح‌ترین رفتارها با مردم و کشورمان شده است.

کی‌ر‌وش به همه توهین کرد

فوتبال ما بالاتر است یا فوتبال اسپانیا؟ آیا ندیدیم که وقتی لوپتگی سرمربی اسپانیا در آستانه مسابقات جام جهانی در روسیه حضور داشت به دلیل عقد قرارداد با رئال مادرید که اهانت به کسی هم محسوب نمی‌شد برکنارش کردند و شاید یکی از دلایل عدم موفقیت اسپانیا در جام جهانی اخراج لوپتگی بود اما وقتی همه چیز سرجای خودش باشد همین می‌ شود.  وقتی فوتبال بخشی از اقتصاد ان مملکت را می‌چرخاند سرمربی تیم را برکنار کردند اما در اینجا ما چه می‌کنیم؟ کی روش به همه توهین کرد از وزیر ورزش موفق وقت آقای گودرزی تا سلطانی فر وزیر امروز، کسی خم به ابرو نیاورد. جای تاسف است در کشوری که می‌گوییم فوتبال هدف نیست وسیله است اما قبل از بازی با عراق دیدم که سرودهای حماسی که در زمان جنگ پخش می‌شد با عراق جنگ داریم که ما پیروز شویم واقعا جای تاسف دارد. یک سال است که با صدا و سیمای میلی! حرف نمی‌زنم. من هم خدایی دارم.

اگر پاداش نمی‌گرفت روی نیمکت نمی‌نشست

می‌دانستید اگر کی روش پاداش بردهایش را  نگرفته بود مقابل عراق روی نیمکت نمی‌نشست؟! برای همین هم  داورزنی معاون وزیر ورزش با پول راهی امارات شد.

۱۴۵ ۱۹  
آی اسپورت
2019-01-19 09:15:00
نظر دهید

۱۹ نظر
سیامک
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۳۲
هنوز اون حرف لمپن دلالویچ بعد حذف ایران از جام جهانی یادم نرفته که با تمسخر ملت ایران گفته بود ببخشید به مکزیک 5 تا نزدیم.شخصیت کیروش را باید از تواضعش در مقابل هواداران تیم ملی شناخت ، نه از پوزه زدن به دهان یاوه گویان لمپن .ببخشید اگه کیروش بلد نیست به مسئولان نالایق مثل برخی دوستان دم تکون بده.
حرف حساب
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۷
مایلی کهن مرد بود اولین نفری بود که این شیاد بدذات رو شناخت درحالیکه هیچ منافعی نداشت! ولی امثال کیروشی پور و سایر جیره خوارهای وطنی مثل ... دنبال بوی دلار این مرتیکه راه افتادند و دارند دم تکون میدن!
۴
گوزن نر
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۳۴
اگه‌همه‌چی سر جای خودش باشه ممد مایلی کهن با این افتخاراتش باید بره برزیل.خخخخخخخ.تو هم برو شورتت را از کیروش بگیر.
تیم میلی کیروش تیم ملی نیست!!
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
درود بر مایلی کهن شجاع ! از تو یکی سالمتره و صادق تره کیسه کش
۵
سیامک
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۴۳
یعنی یه نگاه کنید به حامیان و مخالفان کیروش،مخالفان :ده نمکی - ممد مایلی - افشین پیروانی - دلالویچ - امیر قلعه مافیایی ،جواد خیابانی مونده سرهنگ علیفر هم به این جمع بپیونده گل سرسبدشون هم کسری کنت دراکوالای اوشاق زاده منحرف جنسی و کاربر محترم !سایت وزین آی اسپورت،حالا موافقانش دادکان ، حشمت خان مهاجرانی ، محمد تقوی ،عادل فردوسی پور ،علی دایی ،مهدی مهدوی کیا ،بقول نقی تو پایتخت:من دیگه حرفی ندارم.
گل آقا
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۱۰
آقای عقل کل برای اینکه رفتار زشت و توهین آمیز این کیروش بی شخصیت رو بفهمی لازم نیست حتما فرگوسن باشی یا قهرمان جام جهانی شده باشی!! بلکه فقط کافیه وجدان پاک و بدور از عقده و کینه داشته باشید! چیزی که شما جماعت شش تایی دسته سومی از شهریور 52 نسل اندر نسل نداشتید و این عقده و کینه رو منتقل کردید! برید خودتون رو درمان کنید!
۴
قاضیه عادل
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
در اینکه حرف های کیروش تحریف شده و راجب اعضای کادرش صحبت کرده شکی نیس چون اسنادش موجوده.ولی گیریم که راجب نون و سفره خالی مردم حرف زده،مگه دروغ گفته؟!همین آقا(مایلی کهن)تا دیروز مگه نمی نالید از وضع مردم و هی به صحرای کربلا میزد و از کودکان سیستان و غیره..میگفت،خب کیروشم که همین درد دل شما و مردم رو گفته! اون حرف شما شد دلسوزی این شد توهین به مردم ایران؟؟!عجب
حرف حساب
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
احمقی نژاد هم میگفت اسنادش موجوده! ولی همون موقع هم فقط احمقها باورش کردند! شما هم هرطور خواستی باور کن خخخخ
۳
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۵۸
سیامک سه کامنت پشت سر هم کار کرده:))
چه خبرته
آبو بریز همانجا که می سوزه مفلوک کیسه
سیامک
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۱۶
هههههه احمق جان فعلا که کیروش جور همه ی مارو کشیده و بدجوری ک و نتونو سوزونده.
گل آقا
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
مرسی ممومتی اینها سوخته خدایی هستند! غیر از این توقع داشتی! خخخخخ
۲
...
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۶
دو کلمه از ننه عروس
۲
قارتال
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۸
جناب مایلی کهن خودت میگی دیده بان ،نه تاج نه کفاشیان نه ساکت ،بخدای احد و واحد قبل انقلاب خیلی چیزها سرجای خودشون بود ، وقتی امثال حشمت خان مهاجرانی را از کشور فرار می دهند و کارها رو میسپارند دست نابلدایی چون حسن حبیبی و مرحوم دهداری و دو سه تا قهرمانی صد در صد رو ازتیم ملی میگیرند دیگه چه جای گله ای که کیروش نامی از کفاشیان و تاج نامی که بر اساس همین سیاست های غلط شده اند سردمدار فوتبال کشور حرف شنوی نداشته باشه ، بخدا آدم دلش میسوزه وقتی کی روش بقول شما اجنبی حتی حرص اینو میخوره که البسه ی رسمی تیم ملی در خور نام ایران باشه یا نباشه و این بی وجودها ککشون هم نمیگزه ،مملکتی که ده نمکی هاش بشند کارگردان تلوزیونیش و کیار رستمی هاش در مظلومیت بمیرند ، فراستی هاش بشند منتقد و ملک مطیعی هاش در انزوا بمیرند ،خیابانی هاش بشند مفسر و مترجم ورزشی و فردوسی پورهاش بخاطر یه سریال درپیتی از تفسیر فوتبالش باز بمونه ،مهاجرانی هاش تبعید بشند به کشورهای حاشیه خلیج و کفاشیان هاش به مدد علی آبادی های رانت خورش بشند همه کاره فوتبال و... رو باید فاتحه ی سربلندی مردمش رو خوند. وقتی یه عراقی با اون وضع مملکتش به یه ایرانی با این وضع مملکتش بگه در آمد یه روز من از درآمد ماهیانه ی تو بیشتره فقط باید خون گریه کرد.
حميد استراليا
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
آقاى مايلى كهن ديگه حنات براى كسى رنگ نداره الكى هم مظلوم نمايى نكن و از آب گل آلود ماهى نگير خود شما تيم ملى اميد ايران رو با خاكپور اوت كردين و كلى هم طلبكار بودى! همين چند شب پيش رفيق گرمابه شما فرياد شيران در برنامه تلويزيونى زشت ترين واژه ها رو براى كيروش استفاده كرد! اونها توهين نيست كه شما ميگيد ولى كيروش هر چى ميگه توهين هستش؟ مگه شما تو مصاحبه چند سال پيش نگفتى به والله من اين فوتبال رو نميخوام به جون نوه هام اين فوتبال رو نميخوام؟ پس چرا هنوز هستى؟ شما رو از در بيرون ميكنن از پنجره دوباره وارد ميشى!!
امیرحسین
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
تمام چیزهایی که فریاد شیران گفت عین حقیقت و مطابق شخصیت کیروش بود و حتی خودش هم با رفتارش تایید کرد!
۱
محسن
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۱۶
لمپن
۷
فرشاد4تدی 95
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵
اون پلشتایی که اسم پدرشونومیزارن روسرورشون برانکواینوبدونن که کی روش روانی فدراسیون سازمان لیگ وهمه تیمای لیگ هرکاری علیه پرسپولیس بکنن وهرحرفی هم علیه پرسپولیس بزنن پرسپولیس امسال وسال بعدم قهرمان لیگ میشه حالاشماهی به برانکوسرورتون بدوبیراه بگین بالابرین پایین بیای تاوقتی برانکوهست قهرمانی واسه پرسپولیسه ان شاءالله به کوری چشم دشمنای پرسپولیس مخصوصااونایی که به ظاهرخیرخواه پرسپولیسن ولی دراصل دنبال زمین خوردن پرسپولیسن مثل فلان روزنامه
سیامک
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۴۷
آخی
۷
بهزاد
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
چه ربطی داشت؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر