فهرست
خانه‌تکانی زودهنگام در انتظار تراکتورسازی
خانه‌تکانی زودهنگام در انتظار تراکتورسازی

خانه‌تکانی زودهنگام در انتظار تراکتورسازی

آی اسپورت - تیم تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات لیگ هجدهم هزینه زیادی در امر جذب بازیکن جدید انجام داد و نفرات گران‌قیمتی را به خدمت گرفت. بازیکنان داخلی و خارجی که سوابق زیادی در فوتبال دارند وبا هزینه‌های زیاد راهی تراکتور شدند تا عصای دست این تیم و جان توشاک باشند اما ظاهرا ناکامی‌ در 3 هفته ابتدایی مدیران باشگاه را دچار تردید در لیست بازیکنان کرده است.

تراکتورسازان در 3 هفته ابتدایی لیگ برتر هجدهم دو تساوی مقابل دو تیم تازه لیگ برتری شده(نفت مسجدسلیمان و نساجی) و یک شکست مقابل استقلال نصیب‌شان شد تا از 9 امتیاز ممکن فقط 2 امتیاز به دست آورند. همین موضوع باعث نگرانی برخی هواداران مسئولان باشگاه شده است. از این رو جلسه هیات مدیره تراکتورسازی روز گذشته بعد از دیدار با استقلال برگزار شد و مدیران تصمیماتی را اتخاذ کردند که در نوع خود جالب است.

مدیران تراکتورسازی تصمیم گرفته‌اند با نظر مستقیم جان توشاک تغییراتی را در لیست بازیکنان خود ایجاد کنند. صادق درودگر، مدیرعامل تراکتورسازی در این باره گفت:‌ «از هیچ بازیکنی ناراضی نیستیم اما ممکن است در یک پست زیاد بازیکن داشته باشیم و در یک پست بازیکنی نداشته باشیم به خاطر همین می‌گویم شاید دست به جا‌به‌جایی بزنیم. در این مورد باید با توشاک صحبت کنیم و نظرات فنی آنها را بشنویم. ضمن اینکه باید گزارش توشاک را هم در خصوص شرایط تیم می‌شنویم. باید با نظر مربی ترمیم کنیم. من از باخت و حتی مساوی متنفر هستم اما شاید باخت به استقلال باعث شد که ما نقاط ضعف‌مان را پوشش بدهیم و به سرعت نواقص تیم را برطرف کنیم. شاید باخت به استقلال ما را بیدار کرد تا بتوانیم تیم را ترمیم کنیم.»

از درودگر سوال شد که کدام بازیکنان جدید را جذب خواهند کرد که اینطور توضیح داد:‌ «ما برای تقویت تیم‌مان چند ستاره تیم ملی را می‌خواستیم و به آنها پیشنهاد هم دادیم اما ارقامی که این عزیزان اعلام کردند غیرمنطقی بود. بازیکن خارجی هم می‌خواهیم حتی اگر لازم باشد بازیکنان ایرانی و خارجی که الان عضو تیم هستند را جا‌به‌جا می‌کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل تقویت شویم.»

با توجه به اینکه زمان نقل و انتقالات لیگ برتر ادامه دارد، به نظر می‌رسد تغییراتی را طی روزهای آینده در تراکتورسازی شاهد باشیم و برخی بازیکنان جدا شوند. اتفاقی که با توجه به تغییرات پرتعداد طی هفته های گذشته قابل توجه است و باید دید در نهایت کدام بازیکنان جای خود را به نفرات جدید می‌دهند.

ورزش 3

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-08-12 19:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
بهرام
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۵۴
مهاجری ک دفاع های تیم رو گرففته خیلی بد بسته. دفاع تراکتور در حد دسته یک حمله در حد قهرمانی آسیا.
بهترین کار اینه که بعضی از افراد تو دفاع و بعضی از افراد ک تو هافبک هجومی هستن رو به صورت قرضی بدن به یک تیم دیگ. جاشون دفاع و هافبک دفاعی خوب بگیرن
۵
تراختور کبیر
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۴۴
فقط تغییر سیستم
ایراد از سیستم هست ما با تیم ناقص و محروم هم خیلی بهتر از این بازی میکردیم حالا چه برسه تیم با این مهره های خوب
یک نوع بی تفاوتی در رفتار توشاک دیده میشه من مشکوکم بهش شاید عمدا اینجور میکنه تیم ببازه. همه میدونند بازی با این سیستم اشتباه هست. نیمکت نشینی پهلوان اماده که دیگه عجیبتره
۳
فرهاد
يكشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۳
فعلا زونوی خان پشت پرده و درودگر و بقیه فدراسیونیهای سابق بازیکن میگیرند و اونهم با پول رانتی و بدون حساب . توشاک هم بنده خدا گیچ شده . پول زد و بندی به کسی وفا نمیکنه و بازیکنی که به عشق تراکتور بازی نکنه موندنی نیست . حالا تا زمان حساب و کتاب . بقول اذریهای عزیز کسی که چشماش چند جا بچرخه چشماش چپ میشه . تراکتور ، گسترش فولاد ، ماشین سازی تبریز ،ماشین سازی ارومیه . پول باد اورده نکبت میاره . اونم با پول زد و بندی . مترسکان عاقبتی مانند بابک زنجانی ، هدایتی ، مه افرید اریا ، شهرام جزایری و خیلی های دیگه که هنوز رو نشده . ایا هواداران راضی به قهرمانی با این سیستم هستند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر