فهرست

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶

چرا #سیامک_نعمتی که بازی با #السد دقیقه ۹۰ میاد تو و #گل میزنه، بازی با #استقلال خوزستان گل میزنه، جلوی دفاع اتوبوسی #گسترش میاد و گل میزنه، حتی تو #تعویض ها هم نبود؟
آی اسپورت
2018-03-02 02:46:12
نظر دهید

۱۳ نظر
محمد
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۵۰
سورپرایز برانکو همین بود دیگه
برزو
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۰۰
متاسفانه هر نويسنده اي به خودش اجازه ميده در كارهاي فني دخالت كنه. جوري كه انگار از پروفسور برانكو بيشتر فوتبال ميفهمه. خخ
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۳۲
ل ن گ ی ا یجوری به برانکو‌ فحش میدن انگار تا قبل از برانکو قهرمان مطلق ایران و اسیا بودن بابا شما بزرگترین اقتخارتون قبل برانکو قهرمانی با تفاضل جام ولایت بوده و بزرگترین ارزوتون دیدن توپ بازی تو اسیا بوده:-)))
فرزاد مهریار
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۵۰
چون محسن ربیع خواه نیست
امین
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۵۲
دلیلش خیلی ساده است.این هفته استقلالی ها خوشحال میشن و هفته بعد عید هم پرسپولیسی ها با جشن قهرمانی خوشحالی میشن واینطوری نه سیخ میسوزه نه کباب. وجفتت تیم ها که متعلق به دولت هستن خوشحال میشن...مردم فکر کنم همه اینو میدونن..نا گفته نماند برعکس هم بود همین شرایط تکرا میشد به نفع پرپسولیس
اس اس
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۲۲
آره تو راست میگی .. سرمربی تون یه آدم کثیف دلاله که میشه خریدش .. پس دیگه نبینم بیایید بگید ..وزفسور و این حرفا !!!!
ع ع ب
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۱۰
متاسفانه برانکوی لجباز و کله شق نا امیدمون کرد !! با اینکه بابت همه دستاوردهاش ازش ممنونیم ولی وقتی به هر دلیل پیرمرد کند و پراشتباهی مثل ماهینی رو به رامین رضائیان ترجیح می ده و ربیع خواه که حتی استاندارد بازی تو دسته سوم رو هم نداره به مسلمان و نعمتی و نوراللهی ترجیح می ده باید از آینده پرسپولیس یه کم ترسید !!!
امیر
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
امیدوارم هرچه زودتر با دایی یا پیروانی یا استیلی امیدوار بشید. وقتی تیم واسه پنج ششمی میجنگه و بابت بردن گسترش فولاد تو فینال جام حذفی ذوق مرگ شدید!
۲
hoj
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۵۸
بکشید بیرون از برانکو، اون همون کسی هست که دو تا قهرمانی مقدرانه براتون آورده، یعنی تو ازش بیشتر می فهمی؟
۹
اس اس
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
من گفتم تو این سایت کثیف یه استقلالی به زور پیدا میشه لابد اینا که توییت نمیکنند استقلالی اند اما میبینم که نگستانی هست اینجا برا خودش .. پس تک تک خبرها تحلیل هاتون هم کثیف و یکطرفه است .. اگه راست میگید بذارید ما هم توییت کنیم
علیرضا
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
آقای نویسنده مطلب به یک نکته توجه ندارند و آن اینکه برد و باخت مهم نبوده و نیست. کما اینکه چه بسیار بازی هایی که پرسپولیس باخته و یا استقلال. مهم اینه که سربلند بازی کنیم و ببازیم نه مثل ترسوها و بدون برنامه ها. معلومه که همه ما هوادارای پرسپولیس فراموش نکردیم زحمات برانکو را اما نمی تونیم بسنده کنیم به هر چه پیش آید خوش آید. برانکو متاسفانه با وجود احترامی که براش قائل هستیم اما از یک سطح بیشتر نمی تونه تیم رو بالاتر ببره و مرد بازی های خیلی حساس هم نیست. کما اینکه برانکو باید در این بازی جوری ارنج می کرد که در مقابل چشمان رییس فیفا در حد تیم قهرمان آسیا که تیم ملی آن مقتدرانه به جام جهانی روسیه راه یافته خودش رو تصویر می کرد. هواداران با معرفت پرسپولیس اگر بازی دیدنی و شجاعانه از ترکیب درست برانکو می دیدند حتما حتما در صورت باخت با تفاضل بیش از یک گل هم ایستاده برانکو و تیم را تشویق می کردند . برانکو امروز در توجیه این باخت توجیهی کرد که تاسف من رو بیشتر کرد وقتی گفت مگه دیروز بارسلونای صدرنشین و مدعی هم مقابل لاس پالماس قعرنشین متوقف نشده ... غافل از اینکه خود ایشون وقتی تیم ملی ایران در زمین گل آلود مالزی مقابل سوریه متوقف شد جنگ زدگی سوری ها را به رخ کشید و عاقبت این تحقیر و روی مخ کی روش زودرنج رفتن هم شد هزینه های ملی ایجاد فاصله عاطفی هواداران پرسپولیس از کی روش که تاوان آن هم گل های کمر شکنی بود که عمر خریبین سوریه جنگ زده به تیم محبوب و اول ایران وارد کرد و ناکاممون کرد
امیرعباس
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۵۲
بیچاره پروفسور این روزها مشابه شکاری زخمیست افتاده در گوشه ای هر خرده شکارچی زخمی بر او می زند و می رود در این بیست و چهار ساعت ...بیست و چهار میلیون تعویض و راهکار به او پیشنهاد شده که لابد همه راه حل ها هم موثق و بی ردخورند باباجان یک کم هم قبول بفرمائید که برانکو هم از مربیگری کمی دانش دارد و لابد او هم می داند که بازیکنش چه توانی دارد!!
کلا جنبه باخت نداریم قرمزها همیشه بعد از باخت مربیشان را به لجبازی و ابی ها بعد از باخت بازیکنانشان را به خیانت متهم می کنند بهتراست از یک جایی شروع کنیم و دست از ساده انگاری ها بشوئیم..
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر