فهرست
و دوباره همان آرسنال همیشگی
و دوباره همان آرسنال همیشگی

و دوباره همان آرسنال همیشگی

آی اسپورت- آرسنال باز هم مثل همیشه به اندازه کافی قدرتمند، مقاوم، محکم و خوب نبود و در بازی ای به این مهمی در این مقطع مهم از فصل کم آورد و توان تحمل فشار را نداشت. من معمولا عادت ندارم زیاد از بازیکنان گذشته و دوران گذشته یاد کنم، اما یادآوری می کنم زمانی که آدامز، ویرا و پتی بازی مر کردند را، آن ها به خوبی می توانستند بازی هایی مانند بازی مقابل چلسی را رهبری کنند و مقابل هر تیم قدرتمندی باستند.

حالا این آرسنال یک میلیون مایل با آن آرسنال فاصله دارد و نمی تواند عملکردهایی مانند عملکرد آن تیم را به نمایش بگذارد. عجیب است، چون آن ها به اندازه کافی در تیمشان بازیکن پرقدرت دارند که بتوانند قوی کار کنند. نباید اجازه دهی تیم حریف فوتبال بازی کند، این تیم آرسنال در 6 یا 7 سال اخیر به نظر خیلی بی دقت می رسد.

مردان مقابل پسران شاید کلیشه ای شده باشد، اما مدت هاست که از آرسنال چنین بازی هایی را می بینیم. همیشه این طور به نظر می آید که این تیم کم می آورد. به نظر به اندازه کافی آماده نیستند. همیشه این سوال وجود دارد که آیا این تیم برای بازی ها به اندازه کافی از نظر فیزیکی و فنی و روحی آماده هستند؟ آیا می توانند خطر را احساس کنند و بدانند بازی چطور پیش خواهد رفت؟ می دانند چه زمانی باید حمله و چه زمانی باید دفاع کنند؟

این که مدافعان نمی دانند بعد از حملات پدرو و هازارد به راحتی ممکن است ضدحمله بخورند بد است، هشدار دهنده است، آن ها باید بیشتر به این مسائل دقت کنند. هوشیار و زیرک نیستند. آن ها بازیکنان زیادی دارند که فقط ترجیح می دهند به بازی تهاجمی توجه کنند. چلسی اما این احساس را به شما می دهد که تیمی است که می داند در حمله چه کند، می داند با توپ چه کند و در دفاع هم عالی است.

در بازی باچلسی البته آرسنال بد نبود، نمی توانم بازی را ببینم و بگویم مثلا در آن قسمت این تیم خیلی بد کار کرد. کمی مهاجمان مرا ناامید کردند، اما بازی کردن مقابل این چلسی کار آسانی نیست. آن ها یک دیوار آبی هستند که هیچ سوراخی هم ندارند. اما آرسنال هم به اندازه کافی تجهیز نشده بود که بتواند ب قدرت، دیسیپلین و زیرکی این دیوار را فرو بریزد. این تیم معمولا مقابل تیم هایی مانند چلسی با این سطح قدرت و توانایی کم می آورد.

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-05 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
47
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۴۹
مرسي اقاي نويل
باعث خوشحالي ماست همكاري شما با اي اسپورت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر