فهرست
برای پرسپولیسی‌ها؛ این کامنت‌ها یادتان هست؟
برای پرسپولیسی‌ها؛ این کامنت‌ها یادتان هست؟

برای پرسپولیسی‌ها؛ این کامنت‌ها یادتان هست؟

آی اسپورت - بعد از دو نمایش ضعیف از پرسپولیس در داربی تهران و بازی با الدحیل که این دومی با شکست سرخپوشان همراه شد، خیلی از هواداران پرسپولیس یاد گابریل کالدرون افتادند؛ اینکه تیم او جا افتاده بود، استراتژی مشخصی داشت، ترابی در آن به یک ستاره بی‌مهار تبدیل شده بود و البته مربی آرژانتینی هم با هیچ بازیکن ناآماده‌ای از جمله علیرضا بیرانوند شوخی و تعارف نداشت. البته که یحیی گل‌محمدی مربی بدی نیست و حتما هم به مرور تیمش را درست می‌کند، اما وقتی یادمان می‌افتد چطور پست اینستاگرامی گابریل کالدرون در انتقاد از بدقولی‌های باشگاه با بیش از 56 هزار کامنت حاوی فحاشی از سوی برخی هواداران این تیم همراه شد، باز به این نتیجه می‌رسیم که تاوان ناسپاسی و ناشکری، از رگ گردن به آدمیزاد نزدیک‌تر است. بخش اندکی از کامنت‌های قابل انتشار همین دو ماه قبل را در تصویر می‌بینید. فقط یادتان باشد گفته می‌شود هزینه دریافت رضایتنامه یحیی از شهرخودرو حدود شش میلیارد و دستمزد او برای همین نیم‌فصل هم دو میلیارد و دویست میلیون تومان بوده است؛ یعنی تقریبا به اندازه کل قرارداد یک فصل کالدرون!

1
1

۶ ۵  
آی اسپورت
2020-02-14 23:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
عارف
جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸، ۲۳:۲۶
آخ که دشمنان پرسپولیس چقدر منتظر باخت پرسپولیس بودن که شماتت کنن بدبختای عقده ای
۲
۶تا یادت نره
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸، ۰۴:۰۷
واقعا.. یحیی به درد پرسپولیس نمیخوره.. فقط کافیه احمد نور و بشار و ترابی تیم کالدرون رو با یحیی مقایسه کنین و همینطور دفاع پرسپولیس تو زمان حضور کالدرون و یحیی.. متاسفانه خیلی از هوادارا رو دست فضای اجتماعی ضد کالدرون رو خوردن و الکی و چشم بسته شروع کردن به اعتراض و فحاشی به کالدرونی که تیم افت کرده و ارضا شده برانکو رو با اختلاف صدر نشین کرد اونم با فقط ۷ تا گل خورده.. لیاقت ما امثال پیروانی و یحیی و میناوندن که با کارای پوپولیستی دل یه سری جوجه هوادارو ببرن و پرسپولیس رو نابود کنن.
۲
حرف حساب
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۰:۳۰
ما خوب یادمون هست هم کامنتهای خودمون رو و هم حاشیه سازی شما رو! گابریل وقتی مثل استراماچونی زیادخواهی کدر ازش حمایت نکردیم! اینجا مثل استقلال نیست که هر انتری بیاد و برا باشگاه تعیین حساب کنه! ما همون موقع به گابریل مهلت دادیم تا صدرنشین شد الان هم با حمایت از یححی همون ره رو میریم! شما نگران تیمهای دیگر باشید که اگر امسال ما پوکر کنیم تلفات جانی هم همیدن!
۲
توهم اوبیها، آبیها عادیه
يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۴:۲۲
فرار مجیدی از پاسخگویی به افکار عمومی!

با اعلام باشگاه کیسه تهران مجیدی به دلیل کسالت(
توهم اوبیها، آبیها عادیه
يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸، ۱۴:۲۳
اثرات پودرهای جادویی آقافرهادشون!!

دقیقه ۹۵ بازی(!) مهدی امیرآبادی که جک تری دی در رگ هاش جریان داره مثل فشفشه از وسط زمین استارت میزنه و مسافت ۴۰ متری رو پشت سر میزاره و چسبیده به هیجده قدم پاس گل رو به هم تیمیش میده!

#میتی

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر