فهرست
بزرگ شو آقای آزمون؛ بزرگ شو!
بزرگ شو آقای آزمون؛ بزرگ شو!

بزرگ شو آقای آزمون؛ بزرگ شو!

آی اسپورت - سردار آزمون اخیرا در یک مصاحبه حسابی از دراگان اسکوچیچ تعریف و تمجید کرده و گفته او یک مربی باشخصیت و برنامه‌محور است. ظاهرا همه این تحولات در وجود سردار، از زمان ملاقات او با دراگان به وجود آمده، وگرنه ایشان همان کسی است که در بدو انتخاب اسکوچیچ خطاب به او نوشت: «ما که در سایه خورشید معذب بودیم، چشم‌مان کور سزاوار همین شب بودیم»؛ خورشید که طبیعتا کی‌روش بود و «شب» هم لقبی بود که سردار همان روز اول به اسکوچیچ داد، اما الان نظر آقای مهاجم عوض شده و مربی کروات را برنامه‌محور دیده است! اصلا کاری نداریم که اسکوچیچ شایسته بود یا نه و چطور انتخاب شد، اما طبیعتا بازیکن فعلی تیم حق ندارد در مورد او اینطوری حرف بزند. آرزوی‌مان برای سردار، کماکان همان است که چند سال پیش بود؛ اینکه کاش «بزرگ» شود.

۲۱ ۴  
آی اسپورت
2020-03-10 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
کمیل
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸، ۰۴:۵۲
منظورش ازون شعر اشاره به رفتن کیروش و ادای احترام به ایشون بود، شما هم دست از سوسه دواندن برای بقیه بردارید، معلومه از وقتی لیگ تعطیل شده کفگیرتون به ته دیگ خورده
۶
بهرام
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۲۴
الان همین سردر میگفت پرسپولییه کونتونو براش میدادین
۵
Azad
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۳۸
از نظر بنده، سردار حق دارد نظر خود را بگوید و نظر خود را عوض کند.
لازم بود واقعیت را بگوید و وظیفه اش بود. در فوتبال ملی ما کی روش کوروش کبیر بود و اسکوچیچ تنها ناصرالدین شاه است. همچنین عوض کردن نظر و اعلام آن شجاعت میخواهد و در جوامع متمدن افراد متحجر نیستند و همچنین آزادی بیان عقاید و تغییر آن را دارند.
۷
فرهاد
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸، ۲۳:۰۵
اره چون به پرسپولیس ..... باهاش بد هستید بهترین بازیکن ایران است که ارزوی عذم پیشرفتش را دارید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر