فهرست
شاهرودی: کی‌روش عذرخواهی کند
شاهرودی: کی‌روش عذرخواهی کند

شاهرودی: کی‌روش عذرخواهی کند

آی اسپورت -  بعد از اتفاقات به وجود آمده در برنامه نود این هفته، هواداران پرسپولیس شدیدا علیه کارلوس کی روش موضع گرفتند و در بازی تیمشان مقابل نسف قارشی علیه او شعار دادند. با اینکه سرمربی تیم ملی در بیانیه دیروزش نشان داده که کریمی را آدم بزدلی نمی داند اما این موضوع برای آشتی قرمزها با او کافی نیست و رضا شاهرودی در مصاحبه ای شرط حل شدن ماجرا را توضیح داده. بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی به تسنیم گفته:" دیدید که در بازی پرسپولیس چقدر علیه کی‌روش شعار دادند و دلیلش هم توهین او به کریمی بود. کاری به نتایج تیم ملی با کی‌روش ندارم و فقط صحبتم این است که کی‌روش نباید آن صحبت‌ها را می‌کرد. کی‌روش هواداران پرسپولیس را دیگر پشت خود نخواهد دید و اگر می‌خواهد طرفداران پرسپولیس را پشت خود ببیند باید از کریمی در رسانه‌ها عذرخواهی کند."

۷۳ ۳  
آی اسپورت
2018-02-16 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محسن
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
در اینکه کلمه مورد استفاده کیروش زشت و به دور از شان و شخصیت است شکی نیست،بر منکرش لعنت.اما خوشتیپ،قشنگ،مرد با مرام،شما که حزب باد نیستی و مرگ را برای همسایه نمیخواهی، در مورد میناوند و اظهار نطر مشعشع ایشان چرا راهنمایی و ارشاد نداشتی؟؟؟؟؟! کیروش باید عدرخواهی کنه؟!باید؟؟؟؟
۴ ۱
اميرحسين
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
اولا بگو ميناوند چه گفته که بايد يکي ديگه جاش عذرخواهي کنه؟! ثانيا اگه گفته باشه کار اون هم زشت بوده بايد عذرخواهي کنه ولي کيروش ديگه پررو شده بايد يکي ميزد تو دهنش تا بشينه سر جاش اگه فدراسيون و مديرانش اين ... نداشتند کريمي داره و با حمايت ما اين کارو ميکنه!
حمید
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۲۵
چسب جناب رضا مالدینی !! کی روش پوست کلفتر از ایناست که تو فکر می کنی !!! مگه ندیدی چه بلایی سر رحمتی خلعتبری احمدی بیت آشور عقیلی و ... آورد . فکر کنم مطلب رو رسونده باشم .
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر