فهرست
زمزمه یک بازگشت؛ تیام آبی‌پوش می‌شود؟
زمزمه یک بازگشت؛ تیام آبی‌پوش می‌شود؟

زمزمه یک بازگشت؛ تیام آبی‌پوش می‌شود؟

آی اسپورت - پس از عملکرد ضعیف خارجی‌های استقلال و انتقاداتی که عملکرد آن ها به همراه داشت کار به اعتراض هواداران روی سکوها و پیشکسوتان باشگاه هم رسید. از طرفی مامه تیام که فصل گذشته ستاره خط حمله استقلال بود و عملکرد خوبی به خصوص در جام باشگاه‌های آسیا داشت در امارات شرایط خوبی ندارد و حتی خبرهایی از اعتراض مدیران باشگاه از عملکرد این بازیکن منتشر شد. به نظر می‌رسد که جدایی تیام از استقلال به نفع هیچکدام از طرفین نشده و هر دو طرف از این انتقال ضرر کردند.

از باشگاه استقلال زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه امیرحسین فتحی سرپرست موقت باشگاه استقلال که پس از جدایی رضا افتخاری سکان مدیریت این باشگاه را برعهده گرفته است به دنبال این است تا مذاکراتی را با مامه بابا تیام برای بازگشت به استقلال داشته باشد. البته بزرگ‌ترین مانع برای این انتقال شاید جلب رضایت تیام نباشد. چرا که خارجی‌های فعلی استقلال یعنی گرو و نویمایر هریک قرارداد ۴۰۰ هزار یورویی با استقلال دارند و در صورت عدم توافق با آنها برای جدایی از استقلال، ممکن است داستان تکراری شاکیان خارجی از استقلال و پرونده‌های انضباطی و مالی در فیفا شکل بگیرد. فعلا تنها باید صبر کرد و دید این موضوع تا کجا پیش می‌رود. اتفاقی که اگر تک تک مراحلش به خوبی پیش برود می‌تواند به نفع استقلال بحران‌زده تمام شود.

نود

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-11-06 22:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
اسمان
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۴۸
امدن تیام اشتباه محضه.و نمیتونه مثل سال قبل باشه.اون یه جرقه بود.چرا اونجا نمیتونه گلزنی کنه.
۲
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
خوب راه لاشخوری رو یاد گرفتن. تیمی که ریشه حکومتی و سیاسی داره طبعا هواداراش و بازیکنو پیشکسوتو مدیرشم بینش کثیفی دارن. دروغ میگن هوچی گری میکنن و خودشونو به نفهمی میزنن برای فشار وارد کردن به مقام مسئول بالا دستی برای گرفتن پول بیشتر و خرج پشت خرج. قبلا بهشون کیسه میگفتیم ولی فکر کنم تیم کفتار ها لقب بسیار برازنده تری برای این جماعت همیشه دهان باز باشه!
هر فصل و نیم فصل دارن رکورد خرج کردنو میزنن! واقعا چرا کسی به این مسئله ورود نمیکنه؟! همه پرداخت هاشونم انجام میشه و بدهیاشونم پرداخته میشه! رو چه حساب؟! هوادر بیشتر داره؟ درآمد بیشتر داره؟ جام و افتخار و مقام بیشتری کسب میکنه و پاداش بیشتری میگیره؟! از کجا داره خرج میشه برای این تیم؟ اونوقت ۶ماهه مربی و اون ۴تا دونه بازیکنی که واسه ما مونده پول نگرفتن!! بعد این کفتارها زیر لب میخندن و با اسم رمز وزیر پرسپولیسی فشار بیشتری رو وارد میکنن و پول بیشتری میگیرن. از الان برای چند میلیون دلار پاداش پرسپولیس از آسیا دندون تیز کردن.
هوادار پرسپولیس به هوش باش. مواظب پرسپولیس باش. خیلی از هوادارا متاسفانه بقیه هوادارا رو تو حمایت از تیم تنها گذاشتن. زود دیر میشه رفقا. حقتونو دارن میخورن و هیچی نمیگید پس فردا وقتی تیم افتاد ته چاه آه و ناله و شکایتتون به هیچ دردی نمیخوره.
كسري
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۵۹
خدايي اين همه پول رو از كجا ميارن؟؟اول فصل فيلم بازي ميكردن كه مجيد حسيني رو فروختن و ٦٠٠ هزار دلار گرفتن و اون ٦٠٠ تا اندازه ي سه چهار ميليون كار كرد براشون چون هر موقع ميگفتن پوله گرو يا نيوماير يا تبريزي و دانشگر و ... حتي خود شفر رو از كجا اوردين ميگفتن مجيد حسيني رو ترانسفر كرديم؟؟الان خدايي از كجا ميخان بيارن تا بازيكن بخرن؟؟٢٣ تا بازيكن رو با ارقام بالا خريدن و اون طرف ما ١٣ بازيكن داريم،اين يعني خرج ما كمتر هستش تازشم تا فينال رفتيم و كلي پول afc داره ميده به ما و كلي درامد از بليط فروشي اسيايي گيرمون اومد اما بازهم هشتمون گرو نهمون هست اما اين حرووووووم خوارها از كجا ميارن؟؟لعنت به تيم دولتي و ذليل شده بره لعنت به حروم خورها بره كه كلي درامدمون از اونها بالاتره و از اون طرف خرجمون هم از اونها كمتره ولي بازهم خرج و خريد رو اون كثافتهاي حروم خوار ميكنن؟؟از اون ور طباطبايي اشغال مياد زر زيادي ميزنه و شقايق لاشخور هم گريه و مويه اش ميره به اسمون و علي ناصري عوضي اشغال حرف مفت ميزنه.اي تف بر هر چي كيسه و كيسه كش حروم خوار بره كه پولهاي ما پرسپوليسيها رو ميريزن به حلقوم اينها.اقا به خدا به پير به پيغمبر ما حاضريم از سلطه ي دولت خارج بشيم چون اونموقع هست كه ديگه اون تيم به فلاكت ميفته چون اونموقع هست كه ديگه نميتونن از ماله ما بخورن.البته هر موقع بخان طرفدارهاي كيسه ميتونن ماله مارو بخورن.
آرش6
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۴۲
یک و نیم میلیون دلار میخواد دیگه چیزی نیست

وزیر پرسپولیسی بهتون میده

این هم بگیرید ببینیم دیگه شوفر چی میگه
110
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
دارن باز هوادارای نادون کیسه رو گول میزنن اینا هم دسته جمعی میریزن پیج تیام و قلب ابی میذارن و التماس میکنن تا وقتی بازیکن برگشتش رو تکذیب کنه. گذشته از این حرف ها این همه پول کجا میارن؟؟؟؟ برانکو به خاطر دوتا اکراینی که بازیکنان بدی هم نبودن چندبار رفت کمیته اخلاق چرا به بحث دلالی شفر کسی ورود نمیکنه؟ چرا کسی نمیگه اینا انتخاب های شفر بودن و باید جوابگو باشه؟ اصلا با کدوم پول میخوان با اینا فسخ کنن و با کدوم پول میخوان باز خارجی گرون قیمت بیارن؟؟؟؟؟؟؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر