فهرست
مولر و کیفیت بایرن؛ شرایط هاینکس تاثیری ندارد
مولر و کیفیت بایرن؛ شرایط هاینکس تاثیری ندارد

مولر و کیفیت بایرن؛ شرایط هاینکس تاثیری ندارد

آی‌اسپورت- توماس مولر، ستاره بایرن مونیخ، تاکید کرد که عدم قطعیت در مورد آینده یوپ هاینکس، تاثیری روی کیفیت بازی های باواریایی ها نخواهد گذاشت. هاینکس که در سال ۲۰۱۳ اعلام بازنشستگی کرده بود، در تابستان گذشته و با اخراج کارلو آنچلوتی، بار دیگر هدایت بایرن را بر عهده گرفت. این مربی ۷۲ ساله تا پایان این فصل با بایرن قرارداد دارد و مشخص نیست فصل بعد هم روی نیمکت این تیم خواهد نشست یا خیر.

 

مولر که در غیاب مانوئل نویر مصدوم، به کاپیتان اول بایرن تبدیل شده، با ابراز رضایت از کار زیر نظر هاینکس، تاکید کرد که ابهام در مورد آینده این مربی، تاثیری روی عملکرد تیمش ندارد و گفت:

«آنچه هاینکس را به یک مربی ویژه تبدیل کرده، جدیت او در کار است؛ آنطور که با ما صحبت می کند و آنچه که از ما می خواهد. او شیوه فوق العاده ای دارد. اگر بخواهم آن را با ماهیچه ها مقایسه کنم، او هم می تواند کشش داشته باشد و هم استراحت. او از ما انتظار دارد؛ اما در عین حال شوخی می کند، جوک تعریف می کند و ما می خندیم. او در زمین به ما آزادی می دهد و در عین حال از ما انتظار نظم و انگیزه دارد. او این کار را با جدیتی که فوق العاده است، انجام می دهد. البته همه ما با عدم قطعیت در مورد رفتن یا ماندن او روبرو هستیم. با این وجود، ما کاملا روی شرایط فعلی خودمان تمرکز داریم. اگر بخواهیم به کمی دورتر فکر کنیم، بعد از پایان فصل، جام جهانی را داریم. اما فصل باشگاهی بعد خیلی دور است؛ بنابراین خیلی به آن فکر نمی کنیم.»

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-03-14 01:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر