فهرست
شب بد پورعلی گنجی؛ باخت و بیمارستان رفت
شب بد پورعلی گنجی؛ باخت و بیمارستان رفت

شب بد پورعلی گنجی؛ باخت و بیمارستان رفت

آی اسپورت- السد در هفته نهم لیگ ستارگان قطر برابر الدحیل تن به شکست داد. در حساس‌ترین بازی هفته نهم لیگ ستارگان قطر دو تیم مدعی السد و الدحیل به مصاف هم رفتند که در نهایت یاران ژاوی و پورعلی گنجی شکست سنگینی را متحمل شدند.

این دیدار که در خانه السد برگزار می شد با پیروزی 4-2 الدحیل به پایان رسید تا این تیم نشان دهد که شانس نخست کسب عنوان قهرمانی است. مرتضی پور علی گنجی بازیکن ایرانی السد در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و 90 دقیقه بازی کرد.

در جدول رده‌بندی الدحیل با 25 امتیاز در صدر قرار دارد. تیم‌های الریان و السد هم با 21 امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جای دارند. ملی‌پوش ایرانی السد قطر در لحظات پایانی بازی با الدحیل به علت تنگی نفس و خستگی شدید به بیمارستان انتقال یافت.

نام تائه‌هی، ستاره کره‌ای الدحیل در دقیقه ۸۹ به زیبایی دروازه السد را باز کرد تا نتیجه ۴ بر ۲ به سود تیمش شود؛ اما بلافاصله پس از این گل، پورعلی‌گنجی روی خط محوطه جریمه درازکش روی زمین افتاد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا داور مسابقه دستور به حضور ماشین بازیکن‌بر در زمین را داشته باشد.
پس از انتقال پورعلی‌گنجی به بیرون از زمین و بعد از آن رختکن تیم السد، تشخیص داده شد او به دلیل خستگی شدید و تنگی‌نفس نتوانسته به بازی ادامه دهد و برای جلوگیری از آسیب‌های جسمانی بیشتر این ملی‌پوش ایرانی به بیمارستان حمد انتقال یافت. باشگاه السد اعلام کرد در آزمایشات اولیه حال عمومی پورعلی‌گنجی مطلوب گزارش شده ولی بعد از استراحت شرایط جسمانی او به طور کامل بهبود پیدا می‌کند.

۱    
آی اسپورت
2017-11-25 01:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر