فهرست
جاذبه روی رونالدو تأثیر ندارد!
جاذبه روی رونالدو تأثیر ندارد!

جاذبه روی رونالدو تأثیر ندارد!

آی اسپورت - تیم فوتبال یوونتوس در هفته سیزدهم رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف پارما رفت. این بازی که در استادیوم انیو تاردینی شهر پارما برگزار شد، با برتری چهار بر صفر یوونتوس به پایان رسید.   کریستیانو رونالدو با یک دبل در این مسابقه، دوازدهمین گل خودش در رقابت های سری آ ایتالیا را به ثمر رساند و از زلاتان ابراهیموویچ مهاجم کهنه کار میلانی ها فاصله گرفت و به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار گرفت. رونالدو در دقیقه 26 این دیدار روی ارسال تماشایی آلوارو موراتا با یک پرش دیدنی، بالاتر از مدافع پارما با یک ضربه سر دیدنی، دروازه لوئیجی سپه را گشود. در این صحنه مدافع پارما ریکاردو گایولو حتی نتوانست با رونالدو به هوا بپرد و در کنار سپه، تنها تماشاگر باز شدن دروازه تیمشان بودند.

رونالدو که بارها در رئال مادرید و یوونتوس با ضربات سر شگفت انگیز برای تیم هایش گلزنی کرده بود، پیش از این نیز با زدن ضربات سر زیبا و مکث چند صدم ثانیه ای در هوا در رسانه های جهان مورد توجه قرار گرفته بود. این اولین نمایش رونالدو پس از این بود که توپ طلای فوتبال جهان را به لواندوفسکی واگذار کرد. البته او پیش از این در جریان تساوی 1-1 روز چهارشنبه مقابل آتالانتا یک پنالتی را از دست داد و در پایان بازی شب گذشته، پیرلو گفت که رونالدو عزمش را جزم کرده بود تا آن اشتباه را جبران کند.

سرمربی ایتالیایی یوونتوس به وب سایت رسمی یوونتوس گفت: رونالدو برای از دست دادن پنالتی عصبانی بود ، اما ما چند روز وقت داشتیم که به آن فکر کنیم و او نشان داد که چقدر به گلزنی اهمیت می دهد، حتی اگر در زمین بازی باشد بهتر است. ما از نتیجه روز چهارشنبه راضی نبودیم، اما عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. ما باید امتیازاتی را که در بازی با آتالانتا از دست داده بودیم پس بگیریم و این کار را به بهترین شکل انجام دادیم. در زیر، تعدادی از واکنش های کاربران خارجی را به ضربه سر رونالدو مرور می کنیم:

کریستیانو رونالدو امشب یک ضربه سر برجسته زد. آن را ببیند.

کریستیانو رونالدو از قانون جاذبه سرپیچی می کند.

هواپیمای CR7

رونالدو در حال آموزش به مسی است، که یک سرزن واقعی یعنی چه!

کریستیانو رونالدو ، ضربه سر برجسته !!!

هر بار که رونالدو می پرد و یک گل با ضربه سر به ثمر می رساند، یک انگشت میانی به نیوتن و قوانینش است.

مسی و رونالدو در یک روز با رکوردهای پله برابری کردند، هر دو با ضربه سر!

این فقط یک ماشین گلزنی نیست. او برای رسیدن و زدن این ضربات سر، به همان بلندی می پرد. این کریستیانو رونالدو تقدیم به شما.

۶    
آی اسپورت
2020-12-21 01:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر