فهرست
اخراج می‌شوم، پس هستم
اخراج می‌شوم، پس هستم

اخراج می‌شوم، پس هستم

آی اسپورت - در جریان بازی استقلال و پیکان، در یک صحنه فرشید اسماعیلی به قصد خودنمایی با توپ اضافه‌کاری کرد و یک اوت ناشیانه داد؛ آن هم به تیمی که از گرفتن اوت به اندازه اعلام ضربه پنالتی خوشحال می‌شود! محمد دانشگر به این کار اسماعیلی اعتراض کرد و طرفین مشاجره کوتاهی داشتند. بعد از بازی هم دانشگر پست عذرخواهی گذاشت، اما ساعاتی بعد خبر رسید فرهاد مجیدی دانشگر را از حضور در تمرینات منع کرده و در اختیار باشگاه قرار داده است. به‌طور کلی دانشگر فوتبال بازی می‌کند که اخراج شود. مهم نیست سرمربی‌اش چه‌کسی باشد یا به چه بهانه‌ای این اتفاق رخ بدهد؛ سر دفاع از تیم یا به‌خاطر خرید قلیان از قطر و انتقالش به تهران. شعار دانشگر این است؛ اخراج می‌شوم، پس هستم!  

 

همشهری ورزشی 

۸ ۳  
آی اسپورت
2021-03-13 19:45:00
نظر دهید

۳ نظر
سیروس
يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹، ۰۲:۳۶
سالها پیش تیم تاج بازیکنی داشت به اسم مسعود مژدهی. این بازیکن که به اعتراف خودش، بتهای ورزشی اش (توجه کنید، ورزشی و نه اخلاقی) مرحوم بهزادی و مرحوم شیرزادگان بودند، بعد از اینکه نتوانست توجه پرسپولیس را جلب کند به تاج پیوست. در تیم تاج چند گل به پرسپولیس زد و هربار بعد از گل زدن به سمت هواداران پرسپولیس میرفت و با دستش حرکتی را که مناسب خودش و خانواده اش بود نسبت به هواداران پرسپولیس انجام میداد. بعد از گلی که به گوردن بنکس در یک بازی دوستانه زد (گوردن بنکس بعد از یک تصادف و کور شدن چشم سمت راستش به ایران آمده بود) و توپ از همان سمت راست او وارد دروازه شد، مژدهی از طرف تاجی ها به لقب بشقاب پرنده مفتخر شد. یکی دو سال بعد و بعد از ظهور حسن روشن، رایکوف روشن را به مژدهی ترجیح داد و او را نیمکت نشین روشن 18 ساله کرد. این آقای مژدهی بعد از اینکه مدتی نیمکت نشین شد، تصمیم به رفتن به پرسپولیس گرفت، اما در همان زمان چعفر کاشانی در مصاحبه ای اعلام کرد که بازیکنانی با خصوصیات اخلاقی مژدهی جائی در پرسپولیس ندارند. در نهایت جناب مژدهی در سن 27 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد و به آمریکا رفت.
من معتقدم که با توجه به جوانی دانشگر و نداشتن یک معلم درست و درمان در تیم تاج، او اگر به پرسپولیس برود و تحت آموزش اخلاقی و فرهنگی در این باشگاه قرار بگیرد، میتواند تبدیل به یک بازیکن مفید گردد!
۲ ۱
فرهاد
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹، ۱۹:۱۳
گوردن بنکس برای دیدار دوستانه با تیم منتخب تهران به ایران امده بود انزمان هم کور نبود
محمد
يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹، ۱۰:۳۶
مجیدی دنبال انتقام گیری است. الان محمد دانشگر و چند وقتی دیگر ارسلان مطهری و.... گرفتار خشم و ناتوانی اش در مربیگری می شوند. آقای مجیدی پدر خانواده بخاطر انجام کار نادرست توسط فرزندش او را اخراج نمی کند بلکه مدیریت می کند. یا اینکه اگر با همسرش دچار کمی مشکل شد او را طلاق نمی دهد. آقای مجیدی آیا حاشیه سازی های خود را در گذشته بازیگری به یاد می آوری؟ روزهایی که بخاطر پول و درگیری با مربیان وقت استقلال را رها می کردی و می رفتی؟ لطفا مار در آستین استقلال و هوادارانش نباش.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر