فهرست
ورق بازى با كريمى!
ورق بازى با كريمى!

ورق بازى با كريمى!

آی‌اسپورت- چه كسى ماجرا و كشمكش سالهاى گذشته كريمى و هواداران استقلال را به ياد دارد؟ كار به جايى كشيده شد كه كريمى مجبور شد، تمامى پستهاى اينستاگرامش را پاك كند. اما امروز ورق برگشت و اين كريمى بود كه توسط هواداران استقلال به شدت تشويق شد. 

چه عاملى سبب تغيير رويه هواداران استقلال نسبت به كريمى شده است؟ صحبت هاى كريمى در ارتباط با فدراسيون يا دعواى تلگرامى او با فردوسى پور كه هواداران استقلال (يا حتى پرسپوليس) او را عامل ناكامى هاى تيمشان قلمداد مى كنند. اين برگشت ها در فوتبال ايران زياد است، از مربى با مربى گرفته تا بازيكن با مربى، مديرعامل با مديرعامل، بازيكن با مجرى، مربى با مجرى، مديرعامل با مربى، مربى با بازيكن و ...

بعد از بازى امروز سپيدرود با استقلال، خبرنگار نود از كريمى درباره دعوت او به برنامه نود سوال پرسيد كه كريمى جواب مثبت داد. نكته اى كه اينجا مطرح مى شود؛ آيا در هفته‌ها يا حتى ماههاى اينده و بعد از برنامه نودى كه قرار است به كريمى اختصاص يابد ، روابط او با فردوسى پور، به مانند هواداران استقلال تغيير خواهد كرد؟ آيا او حاضر است اتهاماتى كه به فردوسى پور وارد كرده است را پس بگيرد؟

۲۰ ۳  
آی اسپورت
2018-02-09 02:59:00
نظر دهید

۳ نظر
ارش
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۵۹
امکان نداره نود کریمی رو پخش زنده دعوت کنه یا حتی بهش زنگ بزنه چون میترسه کریمی بی ترمز از خطوط قرمز صدا و سیما عبور کنه.
ویلی
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
دقیقن همینطوره، حالا مقصر این خطوط قرمز چیه؟ این خطوط قرمز از کجا اومده؟ مقصر فردوسی پوره؟!
۶
نويد
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
سوال اخرتون خيلي جالبه، ايا كريمي اتهاماتش به فردوسي پور را پس ميگيرد؟ اينقدر بعضي ها ذوب در اين عادل ناعادل شده اند كه حتي حاضر نيستن يك درصد فكر كنند كه اين سوالات كه كريمي و كريمي ها ميپرسند درست باشد. فردوسي پور چنان غرق در مونولوگ نود شده كه حاضر نيست تن به اينستاگرام و توييتر بدهد تا ديالوگي برقرار شود و متوجه شود كه طرفداران فوتبال ديگر ان طرفداران سابق دهه هفتاد و هشتاد نيستن كه همه چي را از دريچه ي برنامه ي او ببينند، دوست عزيز ابهامات در مورد نود و عادلش كم نيست وتا پاسخ داده نشود تنها با قرعه كشي و كل كل ابي و قرمز نميتوان اين گسل بين محبوبيت و بي تفاوتي را پر كرد
نود مورد اتهام است و بايد پاسخگو باشد، قرار نيست كريمي حرفش را پس بگيرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر