فهرست
پوکر کمال در کارت قرمز مستقیم!
پوکر کمال در کارت قرمز مستقیم!

پوکر کمال در کارت قرمز مستقیم!

آی اسپورت - در دقایق پایانی دیدار پرسپولیس و شاهین در نیمه اول، کمال کامیابی نیا بازیکن سرخپوشان به دلیل خطای خشن روی پای بازیکن شاهین توسط وحید کاظمی داور این مسابقه، با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد. این چهارمین باری است که کامیابی نیا با لباس پرسپولیس کارت قرمز مستقیم می گیرد. پیش از این، او در لیگ شانزدهم و در دیدار مقابل تراکتور سازی در حالیکه تیمش با 3 گل از حریف پیش بود، به دلیل درگیری با فرزاد حاتمی توسط بیژن حیدری از زمین مسابقه اخراج شد تا دیدار هفته بعد که مقابل استقلال بود را از دست بدهد. پرسپولیس آن دربی معروف را با نتیجه 3 – 2 به شاگردان منصوریان واگذار کرد.

دیگر اخراج مستقیم کمال برمیگردد به لیگ قهرمانان آسیا و دیدار پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان و جایی که مانینگ داور چینی آن مسابقه، کامیابی نیا را به دلیل خطای خشن، در دقیقه 15 از زمین بازی اخراج کرد. پرسپولیس در نهایت آن بازی را 3 – 1 برنده شد.

سومین اخراج مستقیم این بازیکن کلیدی سرخپوشان نیز برمیگردد به دیدار برگشت مقابل سپاهان در فصل قبل که در دقایق پایانی این مسابقه، علیرضا فغانی داور دیدار به دلیل درگیری کامیابی نیا و کیروش استنلی، این 2 بازیکن را از زمین مسابقه اخراج کرد. آن دیدار در نهایت 1 - 1 مساوی به پایان رسید.

حالا و امشب در دیدار مقابل شاهین بوشهر، کامیابی نیا توسط وحید کاظمی با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد تا هم خودش برای چهارمین بار با کارت قرمز مستقیم اخراج شود و هم پرسپولیس در نیمه ی دوم 10 نفره کار را دنبال کند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-07-04 23:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد شاه
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹، ۰۰:۰۳
وقتشه کمال بره لیست مازاد. مدت هاست افت وحشتناکی کرده و میانه زمین را میدیم به حریفا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر