فهرست
خداداد در نقش دایی؛ کجای دنیا این اتفاق می‌افتد؟
خداداد در نقش دایی؛ کجای دنیا این اتفاق می‌افتد؟

خداداد در نقش دایی؛ کجای دنیا این اتفاق می‌افتد؟

آی اسپورت - اتفاقی که دیروز در تیم ملی افتاد آنقدر عجیب وغریب بود که همه را به واکنسش وا داشته است. یکی از کسانی که درباره خروج پرسپولیسی‌ها از اردوی تیم ملی حرف زده خداداد عزیزی است. حرف‌های سرمربی سیاه جامگان را بخوانید:

-نمی‌دانم درباره این اتفاق چه چیزی بگویم. از یک طرف نمی‌توانیم بی‌خیال پرسپولیس شویم و به تیم ملی بچسبیم و طرف دیگر نمی‌توان بی‌خیال تیم ملی شد. از نظر انضباط کاری، حق با کی‌روش است، اما نباید به خاطر حرف‌هایی که برانکو زده است، بازیکنان را مرخص می‌کرد. اینکه مربی حرف زده، چه ارتباطی به بازیکنان دارد؟ کاری را که کی‌روش کرده است در هیچ کجای دنیا ندیده بودم.

-از زمان کفاشیان به کی‌روش باج داده بودیم و این مسئله مربوط به امروز نیست. کی‌روش هر طوری که دلش می‌خواهد تصمیم می‌گیرد و حرف‌ می‌زند. اینکه همه اختیارات فوتبال‌مان را به سرمربی تیم ملی بدهیم، غیرمنطقی است. در هیچ کجای دنیا لیگ را ۲۰ روز تعطیل نمی‌کنند.

 -بازیکنان تیم ملی از دل لیگ بیرون می‌آیند. فکر می‌کنید لیگ را به خاطر تعطیلات نیم‌فصل تعطیل کرده‌اند؟ اصلاً این‌طور نیست! لیگ به خاطر اردوی تیم ملی تعطیل شده است! اگر قرار است تعطیلات نیم‌فصل داشته باشیم، لیگ باید حداقل دو ماه تعطیل شود و بازیکنان ۱۰ روز استراحت کنند.

-پرسپولیسی‌ها پشت برانکو هستند و تیم ملی هم یک طرف قرار گرفته است. این وسط فوتبال ما ضرر می‌کند. بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس آنها را به این فکر فرو می‌برد که آیا باز هم به تیم ملی دعوت می‌شوند یا خیر. این اتفاق از نظر روحی و روانی تأثیرات منفی خواهد داشت و حتی ممکن است پرسپولیس مانند نیم‌فصل اول بازی نکند. باور کنید نمی‌دانم پشت تفکرات کی‌روش چه تاکتیکی وجود دارد که چنین تصمیمی گرفته است. برانکو زمانی که مربی تیم ملی بود، چنین برنامه‌هایی پیاده نمی‌کرد و با رسانه‌ها و مسئولان تعامل داشت.

-آیا قرار نیست برانکو نظرش را بیان کند؟ با اینکه بازیکنی در تیم ملی نداریم، اما این اردو به فوتبال ما کمکی نمی‌کند. لژیونرها که در این اردو حاضر نیستند و تنها برای عشق و حال یک‌سری بازیکن به اردو رفته‌اند. وقتی بازی نداریم، اردویی لازم نیست. استراحت بیشتر به بازیکنان کمک می‌کند.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-01-04 10:26:00
نظر دهید

۲ نظر
علی
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷
"آیا قرار نیست برانکو نظرش را بیان کند؟" کلید مساله همین جمله است.
آیا تو فوتبال ایران هرکی نظرشو بیان کنه باید با واکنش زنجیرپاره کردن کیروش مواجه بشه؟
این تعریف دیکتاتوریه.
دیکتاتوری کیروش مبارک همه اونهایی که از بغض پرسپولیس براش هورا می کشن. ولی پرسپولیس زیر بار حرف زور نمیره.
فعلا صبر کنید تا برگشتن تیم ملی و کیروش از دوبی که قراره چک اول رو توی فرودگاه بخوره
۷ ۱
کیوان
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
کاملا موافقم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر