فهرست
مورینیو: آرسنال عالی است/ آرزویم داشتن شغل ونگر است
مورینیو: آرسنال عالی است/ آرزویم داشتن شغل ونگر است

مورینیو: آرسنال عالی است/ آرزویم داشتن شغل ونگر است

آی‌اسپورت: ژوزه مورینیو که به خاطر اظهارات صریحش در انتقاد از داور بازی چلسی با برنلی در معرض محرومیت قرار گرفته به تعریف و تمجید از تیم آرسن ونگر پرداخت و گفت چرا این تیم نباید یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر باشد.

توپچی‌ها در فاصله 12 هفته مانده تا پایان فصل 2015-2014 دوازده امتیاز از چلسی صدرنشین عقب هستند و در حالی که مربی پرتغالی از شیوه بازی و نفرات آرسنال تعریف می کرد، گفت رقیب قدیمی‌اش یک کار رویایی دارد و به خاطر موفقیت‌های گذشته اعتبار بالایی کسب کرده که می تواند به همه وعده‌ موفقیت‌های آینده را بدهد.

او به برنامه «گل‌های یکشنبه» اسکای‌اسپورت گفت:«واقعا درک نمی کنم چرا آنها جای ما نیستند ، یا در کنار منچسترسیتی ..چون تیمشان را خیلی دوست دارم. آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند، الکسیس سانچس و دنی ولبک بازیکنان مهمی بودند که به تیم خوب آرسنال اضافه شد. آنها بیشتر از یک تیم هستند. در حال حاضر ونگر شغلی رویایی دارد که همه ما آرزوی آن را داریم. او به ثبات رسیده و زمان کافی برای خرید و فروش بازیکن و انتظار و انتظار و انتظار برای موفقیت دارد. واقعا کارش خیلی خوب است. او به خاطر جام‌هایی که در یک دوره زمانی گرفته اعتماد مقامات باشگاه و هواداران را جلب کرده و شایستگی‌ آن را هم داشته. البته او مربی فوق‌العاده‌ای است که در یک جایگاه مناسب و خوب برای کسب موفقیت قرار گرفته. وقتی به بازیکنان آنها نگاه می کنم فکر می کنم واقعا برای بردن ساخته شده‌اند.»

     
آی اسپورت
2015-02-22 19:01:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر