فهرست

پیرلو: آرزویم قهرمانی اروپا است/ استاد ضربه کاشته نیستم

آی‌اسپورت: یوونتوس در یکی از حساس‌ترین بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا این هفته میزبان بوروسیادورتموند است و آندره‌ا پیرلو ستاره این تیم دوست دارد قبل از بازنشستگی یک قهرمانی دیگر در این رقابت‌ها به دست آورد.

او به لااستامپا گفت:« برای قهرمانی به یوونتوس آمدم و به این هدف رسیدم و از این بابت خیلی خوشحالم اما باید گام بعدی این نردبان را برداریم. دوست دارم قبل از کنارگذاشتن فوتبال یک بار دیگر قهرمان اروپا شوم. ما اصلا در تله جایگاه دورتموند در بوندس لیگا نمی افتیم چون از کیفیت واقعی آنها خبر داریم و نمی توانیم چنین مسابقه‌ای را دست کم بگیریم.»

این هافبک دو بار در سال های 2003 و 2007 با میلان قهرمان این جام شده که اولین بار با پیروزی برابر یوونتوس در ضربات پنالتی به دست آمد اما یوونتوس از سال 1996 نتوانسته بر قله فوتبال اروپا قرار بگیرد.

پیرلوی 35 ساله که لقب استاد ضربات کاشته را دارد به خاطر خونسردی‌اش مشهور است اما خودش اینطور فکر نمی کند:«شاید باید بیشتر عصبانی شوم چه در زمین و چه بیرون آن، چون واقعا اینطوری هستم. درباره ضربات کاشته هم بگویم من استاد نیستم یک دانش آموزم چون در زندگی همیشه جایی برای یادگرفتن هست.»

     
آی اسپورت
2015-02-22 18:57:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر