فهرست
برزای نیست/ این بار ناجی منصوریان کیست؟
برزای نیست/ این بار ناجی منصوریان کیست؟

برزای نیست/ این بار ناجی منصوریان کیست؟

آی اسپورت- شرایط منصوریان شباهت زیادی به وضعیت او در هفته پانزدهم لیگ شانزدهم دارد. در آن مقطع استقلال وضعیت خوبی در جدول نداشت و گفته می‌‎شد در صورت باخت به سپاهان در اصفهان، منصوریان برکنار خواهد شد. سرمربی آبی‌ها در آن روز ریسک بزرگی کرد و ترکیبی عجیب و جوان را به مصاف سپاهان فرستاد. از قضا استقلال جوانان استقلال نمایشی فوق‌‎العاده ارائه کردند. با وجود این بازی خوب، با گل دقایق پایانی جلال‌الدین علی‌محمدی، پیش‌بینی می‌کردند منصوریان در آستانه برکناری قرار دارد اما گل وقت‌های تلف شده بهنام برزای باعث شد تا هم استقلال از شکست فرار کند و هم منصوریان به دلیل نمایش خوب تیمش، رای اعتماد دوباره‌ای از مدیران و هواداران بگیرد. اعتمادی که جواب داد و فصل با نتایج خوبی برای استقلال به پایان رسید.

حالا یک بار دیگر منصوریان در آستانه برکناری از استقلال قرار گرفته است. او این بار اما ریسک نکرده و تیمش را با تغییراتی جزئی و تقریبا با همان ترکیب قابل پیش‌بینی به مصاف پدیده فرستاده است. پیروزی در بازی امروز بقای منصوریان را حداقل تا پایان نیم‌فصل تضمین خواهد کرد و باید دید امروز کدام بازیکن در غیاب برزای، ایفای نقش او را برعهده می‌گیرد و ناجی منصوریان می‌شود.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-08-22 17:09:00
نظر دهید

۳ نظر
مجید
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۵
امروزمتوجه شدم منصوریان نه تنها مربیه باهوشی نیست بلکه یه جور مربیه بدرد نخوره، کسی که برزای رو رد کنه تا امثال جابر انصاری و یعقوب کریمی تو استقلال باشن، دیوانست، اقای منصوریا!!!! جان مادرت!!! چی دیدی تو این مجتبی جباری؟؟!!!! فرشید اسماعیلی رو به جای این پیر بزار، بیت سعید و قربانی بازیشون کاملا شبیهه همدیگست، قاعدی رو به جای بیت سعید بنداز تو ترکیب، روزبه چشمی رو بنداز بیرون چون هم کنده و هم زیاد خطا میکنه و هم کلا عشق پاس عقب داره،امروز برای اولین بار تو زندگیم میخوام استقلال ببازه، تا منصوریان از استقلال بره بیرون
۷
سوشاتاجی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
سیستم پایه مربی ما ۴۲۳۱بوده و هست در این سیستم حرکت رو به جلوی مداوم دفاعهای چپ وراست یک اصله که با ووریا وزکیپور قابل دفاعه ولی مهمتر از اون در این سیستم وحود وینگرهایی پابه توپ ولب خطه ک بتوانن نبردهای یک دربرابر یک رو ببرن وب تو بزنن مثل وینگرهای سایپا یا بکی مثل وحیدامیری و....اما ما چی داشتیم پارسال جابر و قربانی!امثال بیت سعید که تنها خوب ما دراین پسته ودیگه هیچ !یعنی یک وینگر داریم برای دو پست وینگر چپ وراست!دراین سیستم یک پلی میکر جا میشه ک ما چارتا داریم جباری جبارف فرشید وشجاعیان!آیا کادر فنی ما موضوع به این سادگی را تو نقل انتقالات نمیدونست ؟که حالا مجبور باشه از شجاعیان در پست غیرتخصصی بازی بگیره.
۱
محسن
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۰
بعضی وقتا برای منافع بهتر لازم قربانی داد، امروز هم روز قربانی شدنه، به امید اخراج این شومن که هر چی آبروریزی بود انجام داد، به امید حضور یه مربی خارجی درجه یک نه امثال مظلومی،مرفاوی، قلعه‌نویی یا منصوریان
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر