فهرست
پشت پرده برکناری منصوریان/ موبایل مدیر روشن بود!
پشت پرده برکناری منصوریان/ موبایل مدیر روشن بود!

پشت پرده برکناری منصوریان/ موبایل مدیر روشن بود!

آی اسپورت - یکی از اتفاقات مهمی که در فصل جاری برای استقلال افتاد، تغییرات در کادر فنی این تیم بود. بعد از نتایج نامطلوب در هفته‌های ابتدایی، منصوریان در پایان هفته هفتم و بعد از مساوی با تیم ذوب‌آهن از سمت خود استعفا داد.

در آخرین جلسه هیات مدیره این باشگاه قبل از استعفای منصوریان که با حضور وی برگزار شد، تنش‌های زیادی ایجاد شد که ماحصل این تنش‌ها مصاحبه‌های ناهماهنگ اعضای هیات مدیره در خصوص خروجی این جلسه بود. مصاحبه‌هایی که مشخص کرد فضا برای ادامه فعالیت منصوریان در این تیم بسیار تنگ تر از آنچیزی است که او خود فکر می‌کرد.

در جریان این نشست حسن زمانی که جدی ترین مخالف حضور منصوریان در استقلال بود برای برکناری او پافشاری می‌کند که این پافشاری با مخالفت جدی افتخاری مدیرعامل باشگاه مواجه می‌شود. بحث میان افتخاری و زمانی بر سر ابقا یا برکناری منصوریان بدون دخالت جدی دیگر اعضای هیات مدیره بالا می‌گیرد. 

ادامه این بحث با پیشنهاد خود منصوریان وارد فاز جدیدی می شود. سرمربی وقت آبی پوشان به اعضای هیات مدیره پیشنهاد می‌دهد به او تا پایان هفته دهم (دربی) فرصت بدهند با این تضمین که نه تنها تیم نتایج قابل قبولی بگیرد، بلکه به صورت تضمینی از دربی هم برنده خارج شود. منصوریان تاکید می‌کند اگر دربی با نتیجه‌ای به جز پیروزی استقلال به پایان رسید او تضمین می‌دهد که از کل قرارداد فصل جاری و مطالبات فصل قبلش گذشته و استعفایی بدون قید و شرط تسلیم هیات مدیره نماید.

این پیشنهاد علیرغم مخالفت زمانی، با موافقت افتخاری و حمایت جواد قراب به نوعی تصویب می‌شود. اما اتفاقی که مسیر جلسه را منحرف می‌کند این است که در جلسه مشخص می شود یکی از اعضای هیات مدیره تلفن همراهش را برای شنود یکی از رسانه‌ها باز گذاشته است. روشن شدن این موضوع تنش در جلسه را بالا می‌برد و کار به جایی می‌کشد که اگر نبود برخی وساطت ها، چه بسا درگیری فیزیکی نیز در نشست هیات مدیره صورت می‌گرفت. 

این درگیری‌ها با دخالت افتخاری به پایان می‌رسد اما اعضا به این نتیجه می‌رسند که پیشنهاد منصوریان را بیشتر مورد بررسی قرار دهند. اما بعد از اتمام نشست هیات مدیره زمانی و ملکی که از مخالفان ادامه همکاری منصوریان با استقلال بودند با علم به حضور اصحاب رسانه پشت در باشگاه، پیش از سایر اعضای هیات مدیره از ساختمان باشگاه خارج شده و در گفتگو با رسانه‌ها از فرصت دو هفته‌ای به منصوریان صحبت کردند. همان صحبت‌هایی که دقایقی بعد توسط سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه تکذیب شد، اما با وجود تکذیب شدن توسط افتخاری به ادعای همه کارشناسان استرس اصلی را به مجموعه تیم وارد ساخت.

خبرگزاری مهر

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-10-22 16:15:00
نظر دهید

۱ نظر
خسته
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
باز دم هیئت مدیره پرسپولیس گرم که از این مسخره بازی ها توش نداریم.
اما انصافا منصوریان رو بیشتر از کمبود بازیکن و ناهماهنگی و هر چیز دیگه ای، استرس زد زمین.
بیشترش هم تقصیر همین ملکی دلقک بود که زیر زیرکی کارهاش رو انجام میداد.
ماجرای گوشی تلفن هم دقیقا کار همین ملکی بود.
حالا این وسط چه نفعی از این گند کاری ها می بره خدا عالمه.
پرسپولیس و استقلال دو ستون اصلی فوتبال این کشور هستند و اگر نباشند و یا حضور قدرتمندی نداشته باشند لیگ جذابیت خودش رو از دست میده و باید بهشون بها داده بشه و نه اینکه چپ و راست افراد نامعلوم و ناشناخته و بی ریشه ای مثل ملکی و زمانی که به زور نماینده ها و فلان وزیر به این تیم ها تپونده بشه که کاری جز خرابکاری و گند زدن بلد نیستند و با اعصاب جوونهای مردم بازی می کنند.
تازه به این مسایل اون کمیته دلقک انضباطی رو هم اضافه کنید که روزی یه شامورتی بازی جدید برای این دو تیم در میاره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر