فهرست

گارسیا: برای توتی مشکل نسازید/ ما فقط بدشانس بودیم

آی‌اسپورت: رودی گارسیا مربی رم بعد از تساوی یک-یک تیمش در زمین هلاس ورونا، تنها بد‌شانسی را عامل کسب این نتیجه دانست. این ششمین تساوی جالوروسی در هفت بازی اخیرشان در لیگ ایتالیا است که باعث می شود 9 امتیاز از یوونتوس عقب بیفتند.

مربی فرانسوی گفت:«ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و با تساوی یک-یک به رختکن رفتیم، آنها از یک فرصت نصفه و نیمه به گل رسیدند. درست است که در نیمه دوم کمی عجول بودیم و بیشتر اشتباه کردیم اما اگر کمی شانس داشتیم ضربه آدم لیاییچ به تیر دروازه نمی خورد. فراموش نکنید ما سه روز پیش بازی کرده بودیم و طبیعی بود که در 15 دقیقه آخر خسته شویم. از سیدو دومبیا خواستم در محوطه جریمه بماند اما از او هم کار زیادی برنیامد.»

دانیله دروسی در بازی امروز روی نیمکت بود و گارسیا در پاسخ به این سوال که باید از او در قلب دفاع استفاده شود یا هافبک بازیساز، گفت:«در نیمه اول نیازی ندیدم که یک بازیکن تکنیکی تیم را از عقب هدایت کند. درباره گل آنها چه بگویم؟ تنها شانس‌شان بود. ما دوران بدشانسی را سپری می کنیم اما این بچه‌ها توانایی خود را در نیمه اول ثابت کردند. ما پرفراز و نشیب بازی می کنیم و نمی توانیم در طول بازی یکدست و هماهنگ باشیم.»

فرانچسکو توتی به نظر می آمد از تعویضش راضی نیست اما گارسیا گفت:«امیدوارم همه بازیکنان من از این که تعویض بشوند راضی نباشند چون می خواهند بازی کنند. لطفا جایی که مشکل نیست درست نکنید، متشکرم.»

     
آی اسپورت
2015-02-22 20:23:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر