فهرست

راجرز: تصمیم‌‌های داور درست بود/ خیلی راحت زمین می خوردند

 آی‌اسپورت: برندان راجرز بعد از برد صفر- 2 لیورپول در زمین ساوتهمپتون عملکرد داور بازی، کوین فرند را تحسین کرد. در این بازی که لیورپول با گل‌های فیلیپ کوتینیو و رحیم استرلینگ در سنت‌مری به پیروزی رسید بارها بازیکنان تیم میزبان به عملکرد داور اعتراض کردند. به خاطر خطای دژان لوورن و جو آلن روی فیلیپ جوریچیچ، دو بار خطای پنالتی می توانست به نفع ساوتهمپتون گرفته شود ضمن اینکه سیمون مینیوله دروازه‌بان لیورپول ممکن بود به خاطر لمس توپ بیرون محوطه جریمه کارت قرمز بگیرد اما راجرز عملکرد فرند را درست توصیف کرد:«بازیکن آنها خیلی راحت زمین می خورد، به هیچ وجه پنالتی نبود. فکر می کنم همه تصمیم‌های کوین فرند در این بازی درست بود.»

او از بازی تیمش هم که سه روز قبل مسابقه سختی با بشیکتاش داشتند، تعریف کرد:« اینجا آمدن و دروازه‌ خود را بسته نگه‌داشتن فوق‌العاده است. ما از این بازی نتیجه خوب می خواستیم چون اگر می بردیم به سه امتیازی تیم سوم می رسیدیم و وضعیت ما عالی می شد. ما بازی را تحت کنترل داشتیم. پاسکاری‌ ما می توانست بهتر باشد اما شرایط بد بود.»

رونالد کومان مربی هلندی ساوتهمپتون هم گفت:«از نتیجه ناراحتم اما از بازی تیمم نه. ما در برخی تصمیمات داوری بدشانس بودیم. حداقل یک پنالتی برای ما باید گرفته می شد، موقعیت دوم خطا روی جوریچیچ صددرصد خطا بود. آنها یک گل عالی توسط کوتینیو زدند اما ما هم بد نبودیم.»

     
آی اسپورت
2015-02-22 23:18:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر