فهرست
پاستیل و اخراج؛ با این همه دلار چه کردید؟
پاستیل و اخراج؛ با این همه دلار چه کردید؟

پاستیل و اخراج؛ با این همه دلار چه کردید؟

آی اسپورت - در لیگ هجدهم شاید عجیب‌ترین موارد از ارزسوزی را در دو باشگاه تحت تملک محمدرضا زنوزی، یعنی تراکتورسازی و ماشین‌سازی داشتیم. در تراکتور فقط دو مربی خارجی نامدار و گرانقیمت، در سطح تیم‌ملی آمدند و رفتند. سرخپوشان تبریزی فصل را با جان توشاک شروع کردند، اما پس از حذف از جام‌حذفی او جای خودش را به محمد تقوی داد. تقوی مدت کوتاهی هدایت تراکتور را بر عهده داشت تا اینکه جرج لیکنز بلژیکی را به جای او آوردند، اما این مربی حتی موفق به کسب سهمیه هم نشد. امروز لیکنز در حالی ایران را ترک کرده که با باشگاه قرارداد دارد و باید برگردد، اما مدیران تراکتورسازی دنبال سرمربی جدید هستند و لابد حاضرند غرامت برکناری لیکنز را بدهند؛ همان کاری که با توشاک کردند.

ماجرای بازیکنان خارجی دو تیم تبریزی اما عجیب‌تر است. ابتدای فصل مهاجمی به نام هری فورستر برای تراکتور جذب شد که پس از چندی سر از ماشین‌سازی درآورد و نهایتا بدون انجام‌حتی یک بازی برای دو تیم ناپدید شد! لی اروین دیگر مهاجمی بود که به تراکتور پیوست، چند بازی به میدان رفت و سپس با اعلام اینکه مشکلات روحی و روانی دارد به کشورش بازگشت. ماجرای آنتونی استوکس و رفت و برگشت‌های مکررش را هم که می‌دانید. این اواخر ماشین‌سازی یک مهاجم اسکاتلندی به نام جای کویتونگو داشت که همین دو هفته پیش در تهران دروازه پرسپولیس را باز کرد، اما حتی او هم فصل را با ماشین به پایان نرساند و با اعلام نصیرزاده به جرم خوردن پاستیل و نوشابه(!) کنار گذاشته شد. تندیس طلایی اما تعلق می‌گیرد به کنستانت، هافبک پیشین میلان که بین دو نیم‌فصل به تراکتورسازی پیوست، اما بعدا معلوم شد قلبش درد می‌کند و به خانه برگشت. جالب اینکه دیروز کنستانت به ایران برگشته تا تست پزشکی بدهد و شاید قراردادش را با تراکتور ثبت کند. ظاهرا استفاده از سرمربی خارجی در تراکتورسازی برای لیگ هجدهم قطعی شده و این یعنی قصه همچنان ادامه دارد!

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2019-05-25 01:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۳
بله کار اشتباه بوده . ولی پول خودشه به توی نویسنده هم ربطی نداره . استقلال و پرسپولیس نیست که از حق 83 میلیون نفر دست کنند دزدی کنند خرج کنند داره از کیسه خودش خرج میکنه . راستی به بازیکنای پرسپولیس گفتین هرچی از هدایتی گرفتن گوشت حروم شده چسبیده به بدنشون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی سپاهان . فولاد سپاهان یه کارخونه ملی هست و باز حق الناس 83 میلیون نفر اونم حق نداره یه همچین کارهای بکنه که میکنه
۷
Saeed
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۱۵
کلش قرار داد شفر نمیشه یا قرارداد پروفسور قلابی فرقش اینه شما از بیت المال دادی اینا از جیب خودشون ارزسوزی. حتما گندای شما پنبه سوزیه.
۷
پارس کلب
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۴
خرج ناموس شما کردیم
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر