فهرست
رویس: با دورتموند قهرمان بوندسلیگا می شوم
رویس: با دورتموند قهرمان بوندسلیگا می شوم

رویس: با دورتموند قهرمان بوندسلیگا می شوم

آی اسپورت – مارکو رویس معتقد است که بوروسیا دورتموند بهترین تیم ممکن برای او بوده و شکی ندارد که یک روز با تیم شهری که در آن متولد شده می تواند قهرمان بوندسلیگا شود.

رویس که انتظار می رفت در پایان این فصل دورتموند را ترک کند، اخیرا قراردادش را با این تیم تمدید کرده و تا سال 2019 در این باشگاه ماندنی شد. او برای ادامه حضور در این تیم پیشنهاد تیمهایی همچون یونایتد، پاری سن ژرمن ، بایرن مونیخ ، رئال مادرید و منچسترسیتی را رد کرد. همه این تیمها حاضر بودند با پرداخت 25 میلیون یورو قرارداد فعلی او با دورتموند را فسخ کنند.

رویس در مورد تصمیمی که گرفته به نشریه کیکر گفت:\" دورتموند خانه من است. خانواده ام اینجا زندگی می کنند و همه دوستانم در این شهر هستند. بهرحال بعد از فوتبال هم زندگی وجود دارد، درست است؟ ولی قهرمانی بوندسلیگا یکی از اهداف اصلی من خواهد بود. می خواهم یک بار دیگر این تجربه را داشته باشم. هرچه در توان دارم برای قهرمان کردن دورتموند انجام می دهم و احساسم به من می گوید که یک روز دوباره به این قهرمانی دست خواهیم یافت\"

تیم یورگن کلوپ در سالهای 2011 و 2012 دوبار قهرمان بوندسلیگا شد ولی بعد از آن بایرن مونیخ دوبار پیاپی این رقابتها را فتح کرد. 

     
آی اسپورت
2015-02-23 10:21:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر