فهرست
چهره ویژه: نوشی صوفیانی قبل از پنالتی‌ها
چهره ویژه: نوشی صوفیانی قبل از پنالتی‌ها

چهره ویژه: نوشی صوفیانی قبل از پنالتی‌ها

آی اسپورت – شاید وقتی تیمی در ضربات پنالتی برنده می‌شود باید نقش دروازه‌بان آن تیم را در این پیروزی پررنگ‌تر از رقیه دانست. اما درباره داوود نوشیانی صوفیانی امروز در ضربات پنالتی کار ویژه‌ای نکرد. منشا پنالتی‌اش را به بیرون زد. علیپور به دیرک عمودی زد و نعمتی هم مثل علیپور به دیرک عمودی زد و توپ در برگشت به سر نوشی صوفیانی خورد اما در کمال خوش شانسی به بیرون رفت.

نوشی صوفیانی اما در جریان بازی نمایش ویژه‌ای داشت. روی گل احمدزاده برخی معتقد بودند او واکنش مناسبی نداشت. اما حقیقت این است که دفع ضربه سر از آن فاصله نزدیک کار بسیار دشواری است. نوشی صوفیانی اما در 45 دقیقه دوم دو واکنش فوق‌العاده داشت و اجازه نداد تیمش در 90 دقیقه شکست بخورد. او پیش از این متهم بود به کمکاری در برابر پرسپولیس. اما درخشش او در این بازی نظرها را نسبت او تغییر داد. البته در آخرین دقایق وقت اضافه دوم در یک صحنه تعلل او می‌رفت برای نفتی‌ها دردسرساز شود. روی شوت کمال کامیابی نیا نوشی صوفیانی واکنشی دیرهنگام و نامناسب داشت و ممکن بود روی همین ضربه دروازه نفت باز و این تیم حذف شود.

۶۲ ۱  
آی اسپورت
2017-12-19 17:47:00
نظر دهید

۱ نظر
عادل فردوسی پور
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
بازیکن و مدیرعامل و اسپانسر و عابر بانک و همه عواملتون دزد،هستن تقصیر من نیست! برنامه دیشب هم ربطی به پنالتی منشا نداشت اصلا فارسی بلد نیست که برنامه دیشبم نگاه کنه، الکی به من ربطش ندیدن، تازشم باید خوشحال باشین، هم صنعت نفت از قشقایی بهتره، هم یک چهارم از یک شونزدهم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر