فهرست
آمار نگران کننده؛ چلسی بدون ماتیچ می بازد
آمار نگران کننده؛ چلسی بدون ماتیچ می بازد

آمار نگران کننده؛ چلسی بدون ماتیچ می بازد

آی اسپورت – محرومیت سه جلسه ای نمانیا ماتیچ هافبک صربستانی چلسی می تواند خبر بسیار بدی برای مورینیو باشد، چرا که این تیم 66 درصد از بازی هایی که ماتیچ در آن ها حضور نداشته را به حریفانش واگذار کرده است.

این هافبک 26 ساله در جریان تساوی یک بر یک چلسی در مقابل برنلی با انجام حرکت غیر ورزشی و هل دادن اشلی بارنز از زمین بازی اخراج شد. ماتیچ به این ترتیب فینال رقابت های جام اتحادیه انگلیس مقابل تاتنهام را در ومبلی از دست داد.

ویدئو ها و تصاویر حاکی از آن است که، بارنز خطا را بر روی ماتیچ انجام می دهد که این موضوع اعتراض شدید هافبک صربستانی را به دنبال دارد و منجر به درگیری این دو بازیکن می شود. داور این بازی مارتین اتکینسون علاوه بر اخراج ماتیچ در این صحنه هیچ خطایی برای چلسی در نظر نمی گیرد. 

ماتیچ به احتمال فراوان سه جلسه به دلیل دریافت کارت قرمز در این بازی از همراهی چلسی محروم می شود. او علاوه بر فینال جام اتحادیه، نبرد حساسس با وستهم و ساوتهمپتون را هم در لیگ برتر از دست خواهد داد. چلسی از ابتدای فصل تاکنون در سه بازی در کلیه رقابتها شکست خورده و ماتیچ که تابستان امسال از بنفیکا پرتغال به این تیم پیوسته در دو بازی از این سه مسابقه غایب بوده است.

ماتیچ وقتی چلسی مقابل نیوکاسل آلن پاردو در اوایل دسامبر شکست خورد در زمین حضور نداشت. وقتی این تیم در ماه ژانویه مقابل بردفورد در استمفوردبریج در جام حذفی باخت هم او در ترکیب این تیم حاضر نبود.

چلسی در بیش از 70%بازی هایی که ماتیچ در ترکیب این تیم بازی کرده ، پیروز بوده است. تنها شکستی که با حضور ماتیچ در میدان برای چلسی رخ داده بازی مقابل تاتنهام در وایت هارت لین بود. همچنین با حضور ماتیچ در خط میانی میانگین گلهای خورده چلسی 0.8 در هر بازی گزارش شده و وقتی او تیم را همراهی نمی کرده میانگین گلهای خورده تیم 2 گل در هر بازی ثبت شده است.

در این فصل تنها سسک فابرگاس بیشتر از ماتیچ در ترکیب این تیم پاس های بیشتری به هم تیمی هایش ارسال کرده است. هافبک سابق بنفیکا همچنین در لیگ برتر بیشترین تکل موفق را روی پاهای بازیکنان حریف داشته و از این لحاظ در لیگ رکورددار است.  

     
آی اسپورت
2015-02-23 10:39:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر