فهرست
بحران خانوادگی برای قاتل تیم‌ملی در سال 1996؛ برادرزاده جمال غندور به داعش پیوست
بحران خانوادگی برای قاتل تیم‌ملی در سال 1996؛ برادرزاده جمال غندور به داعش پیوست

بحران خانوادگی برای قاتل تیم‌ملی در سال 1996؛ برادرزاده جمال غندور به داعش پیوست

 آی اسپورت- محمود غندور با انتشار عکسی در فیسبوکش با حمایت از کشتار داعش لیبی در مصر اعلام کرد به گروه ابوبکر بغدادی پیوسته است. خبرآنلاین نوشت این کمک داور 24 ساله مصری بعد از حملات ارتش مصر به لیبی برای بمباران مواضع داعش ، تصمیم گرفت تا به این گروهک تروریستی بپیوندد. او با دعوت یمکان ، مربی سابق بدنسازی و هم مدرسه ای و دوست قدیمی اش این تصمیم را گرفته است. فدراسیون فوتبال مصر بلافاصله بعد از انتشار این خبر اعلام کرد عضویت این داور جوان به حالت تعلیق درآمده است. سخنگوی فدراسیون فوتبال مصر در کنفرانسی خبری که عصر جمعه گذشته برگزار شد این خبر را اعلام کرد تا جو فوتبال مصر آرام شود.

محمود غندور برادرزاده داور سرشناس مصری یعنی جمال غندور است که در بالاترین سطح فوتبال دنیا یعنی جام جهانی هم قضاوت کرده است. علاقمندان به فوتبال در ایران نام این داور مصری را تا ابد در یاد دارند. او در بازی نیمه نهایی جام ملتهای آسیا 96 در امارات ، حرکت خداداد عزیزی را روی گل ایران به عربستان آفساید اعلام کرد و این اولین بار در قاره آسیا بود که آفساید برای بازیکن اثرگذار در جریان توپ اعمال می شد. برای همین تا مدت ها او برای محروم کردن ایران از رسیدن به فینال بازی ها چهره ای منفور بود.


غندور البته برای اسپانیایی ها هم چهره ای نفرین شده است. او در جام جهانی 2002 کره و ژاپن ، قضاوت بازی جنجالی کره و اسپانیا را بر عهده داشت . مسابقه ای که اشک اسپانیایی ها در آمد تا کره میزبان با انواع و اقسام اشتباهات داوری پیروز شود و صعود کند!

جمال غندور بلافاصله پس از انتشار خبر پیوستن برادرزاده اش به داعش در گفت و گو با رسانه های این کشور اعلام کرد دو سال است هیچ ارتباطی با محمود غندور نداشته و از آنچه بر فرزند برادرش گذشته اطلاعی ندارد.

     
آی اسپورت
2015-02-23 12:08:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر